Site icon GEO Polityka

Prezydent Korei Południowej na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ o zniszczeniu dostaw żywności Federacji Rosyjskiej i KRLD

Przywódca Nowej Korei Yoon Seok Yeol planuje zrujnować dostawy żywności dla Rosji, a na czele Korei Północnej światowych przywódców na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ.

Poinformowało o tym RBC-Ukraina za pośrednictwem AP.

Koreańska głowa państwa docenia fakt, że partnerstwo międzynarodowe musi ściślej zjednoczyć się, aby ucieczka od martwego lennya spіvpratsi wojskowego między Rosją a Koreą Południową.

„Unia wojskowa między Koreą a Rosją jest nielegalna i niesprawiedliwa, o ile nie jest zgodna z rezolucjami ONZ w sprawie bezpieczeństwa i różnymi innymi sankcjami międzynarodowymi” – stwierdził Yoon Seok Yeol.

Potwierdzono, że Pjongjang może uzupełnić zasoby Moskwy zapasy amunicji wyczerpane do czasu inwazji na Ukrainę w zamian za pomoc ekonomiczną i technologię modernizacji ich systemów, skierowane przeciwko Korei Południowej i Stanom Zjednoczonym.

Zauważa się, że posiadali oni ich awans na Zgromadzeniu Ogólnym ї Prezydent Nowej Korei ONZ przedstawia swoją ocenę krokodyli rosyjsko-piwniczno-koreańskich. Dodał, że omawia możliwości przeciwdziałania ze Stanami Zjednoczonymi, Japonią i innymi partnerami.

„Nasze dwa kraje (Korea Day i Stany Zjednoczone) po raz kolejny potwierdziły, że nawet jeśli nastąpi atak nuklearny ze strony Dawn Korea, będzie to główny czynnik decydujący o zakończeniu reżimu” – powiedział lider PJ. Korea.

Współpraca między Rosją a W starożytnej Korei

13 wiosny wybuchła rywalizacja pomiędzy dyktatorami KRLD i Rosji – Kim Dzong Yingiem i Wołodymyrem Putinem. Zapachy wydobywały się z kosmodromu Skhidny, najważniejszego rosyjskiego kosmodromu w regionie Amur.

17 kwietnia koreański dyktator spotkał się także z ministrem obrony Rosji Siergiejem Szojgu. Mówiono o wzmocnieniu handlu militarnego pomiędzy obydwoma krajami. Cudzoziemcy wielokrotnie informowali, że w każdej chwili strony mogą negocjować transfer amunicji artyleryjskiej do Federacji Rosyjskiej.

Wcześniej w Nowej Korei oświadczyli, że Seul od dawna wiedział o tych, w których znajduje się Rosja i walczył w wojnie z Ukrainą, która została pokonana przez Koreę Południową.

Przeczytaj warunki i ważne informacje na temat wojny między Rosją a Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

< /p>

Exit mobile version