Site icon GEO Polityka

Aresztowana w Federacji Rosyjskiej Masza Efrosinina skomentowała przydzielone jej lata więzienia

Ukraińska prezenterka telewizyjna i blogerka Masza Efrosinina została skazana zaocznie na siedem lat kolonii generalnego reżimu w Federacji Rosyjskiej w sprawie związanej z rozpowszechnianiem wojskowych materiałów dezinformacyjnych. Decyzja sądu obejmowała także długoterminowy zakaz administrowania jej stronami w Internecie – pisze WomanEL.

Zarzuty stawiane Maszy dotyczyły jej publikacji na Instagramie, na których zdaniem sądu znajdowały się m.in. „fałszywki” dotyczące wydarzeń wojskowych. Zgodnie z wyrokiem sądu gwiazda musi odbyć karę w kolonii.

Mandarynowy winyl: Sia ogłosiła swój pierwszy album od ośmiu lat Wiadomość o romansie Britney Spears z przestępcą

< p>I znowu odruchowo mam ochotę zażartować z absolutnej dzikości tych wyroków nieobecnych. Do diabła z tą kolonią, ale moskiewski sąd zabronił mi pisać swoje strony. Co powinniśmy zrobić, ludzie?

Masza odpowiedziała.

Masza Efrosinina została skazana w Rosji. Źródło: instagram.com/mashaefrosinina

Uwaga: ta sprawa karna stała się publiczna w 2022 r. Według jej własnych słów nadal wyrażała swoje stanowisko. Masza krytykuje władze rosyjskie i agresję, zauważając, że Ukraińcy i Rosjanie nie mogą być „bratniczymi narodami”.

W obawie przed takimi schizofrenicznie katastrofalnymi wyrokami od półtora roku ani jedna osoba medialna, ani zwykła osoba w Rosji nie mówiła w jego języku. Zmusza to artystów, którzy stracili zdrowy rozsądek, do koncertowania w przesiąkniętych ukraińską krwią ruinach Mariupola. Rosja to lustro, to ciemność, a nie kraj. Nie tylko nie jesteśmy bratnimi narodami! Jesteśmy twoimi wrogami od pokolenia

– dodał bloger.

Masza Efrosinina została skazana w Rosji. Źródło: instagram.com/mashaefrosinina

Reakcja sieci:

Efrosinina zapewniła także, że Ukraińcy swobodniej wyrażają swoje poglądy i działają we własnym kraju niż Rosjanie w Federacji Rosyjskiej. Prezenterka wyraziła nadzieję na odbudowę Ukrainy i wezwała wszystkich do aktywności w tym kierunku.

Nawiasem mówiąc, Masza Efrosinina niedawno zaskoczyła ją prezentem dla syna.

Źródło informacji

Exit mobile version