Site icon GEO Polityka

Prezent na Halloween: najciemniejsze dzieło Flanagana w październiku na Netfliksie

8 mrocznych, ale wciągających odcinków geniusza horroru Mike’a Flanegana to ostatni prezent, jaki reżyser dał fanom we współpracy z Netflix. Miniserial „Upadek domu Usherów” będzie ostatnim projektem Flanegana na platformie, mówi WomanEL.

Program oparty na twórczości Edgara Allana Poe wprowadza widzów w tajemniczą historię Rodzina Usherów. Ich mroczną przeszłość skrywa straszliwa tajemnica, która w nieznanych okolicznościach pozbawia życia ich spadkobierców.

Cud technologiczny: fascynujące fakty na temat nowego iPhone'a 15< i class="rbi rbi" -plus"> Modowa porażka MTV VMA 2023: najgorsze wizerunki gwiazd na czerwonym dywanie „Upadek domu Usherów”. Źródło: Instagram Prezent na Halloween. Źródło: Instagram „Upadek domu Usherów”. Źródło: Instagram

W obsadzie znajdują się twarze znane z poprzednich dzieł Mike'a Flanegana „Nawiedzony dom na wzgórzu” i „Msza o północy”, a także Mark Hamill w roli prawnika rodziny Usherów.

Mam wrażenie, że pod wieloma względami jest to idealny ukłon w stronę całej ery Netflix Intrepid, w którym pojawia się tak wielu aktorów, elementów i tematów ze wszystkich seriali, które tam zrobiliśmy. To naprawdę odsłonięcie kurtyny nad pracą, którą wykonaliśmy dla serwisu Netflix. „Mam duże nadzieje, kiedy serial w końcu ujrzy światło dzienne” – zauważył reżyser.

Netflix doda nowy mistyczny thriller w samą porę na Halloween. Cały serial „Upadek domu Usherów” ukaże się 12 października 2023 roku.

Dowiedz się o magii legend kozackich w serwisie Netflix tutaj.

Źródło informacji

Exit mobile version