Site icon GEO Polityka

Ukraińska marka stworzyła nową kolekcję ubrań bazującą na obrazach Anatolija Krivolapa

Ukraińska marka dzianin „RITO” zachwyca swoich fanów nową kolekcją „Metafizyka czystego koloru”, w której sztuka staje się jeszcze większym źródłem inspiracji – pisze WomanEL. Firmę zawsze wyróżniało szczególne podejście do tematów kulturalnych. Tym razem postanowili zanurzyć się w twórczy świat Anatolija Krywołapa, jednego z najsłynniejszych ukraińskich artystów naszych czasów.

Nowa jesienna kolekcja marki RITO. Źródło: instagram.com/rito_knits

Kapsuła „Metafizyka czystego koloru” odzwierciedla proste kształty i charakterystyczne połączenie błękitu i czerwieni, tworząc niezrównaną harmonię w dzianinowych garniturach, swetrach rozpinanych, płaszczach, sukienkach, kamizelkach i swetrach, wykonanych z ciepła i przyjemna w dotyku włóczka.

200 godzin przeżycia: zwiastun filmu Alana Badoeva wywołał u mnie łzyTori Spelling po raz pierwszy od czasu hospitalizacji została zauważona na ulicy. ZDJĘCIE Nowa jesienna kolekcja marki RITO. Źródło: instagram.com/rito_knits

Każdy przedmiot w tej kampanii jest tworzony z niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu jest prawdziwym dziełem sztuki. Marka przygotowuje ukraińskich fashionistek na zimną porę roku. Teraz mogą nie tylko olśniewać, ale także uhonorować dzieło największego artysty.

Nowa jesienna kolekcja RITO marka. Źródło: instagram.com/rito_knits

Kręcenie kolekcji „RITO” odbyło się w warsztacie Anatolija Krivolapa na Andreevskim Spusku. Zdjęcia dokładnie oddają wnętrze studia i centrum kreatywne. Podkreśla to znaczenie łączenia mody i malarstwa jako sposobu na popularyzację współczesnej kultury ukraińskiej i tworzenie rzeczy nawiązujących do historii.

Nawiasem mówiąc, Andre Tan niedawno przygotował Ukrainki na zimne dni i mówił o odzieży wierzchniej, która będzie będą istotne jesienią 2023 r.< /p>
Źródło informacji

Exit mobile version