Site icon GEO Polityka

Harry Styles zachwyca fanów tatuażami i brzuchem ze stali

Harry Styles pochwalił się swoimi imponującymi tatuażami i wyrzeźbionym brzuchem podczas wizyty w kultowym stawie Mixed Pond w londyńskiej dzielnicy Hampstead Heath.

29-letni piosenkarz pokazał swoje duże tatuaże w sobotę podczas imprezy zanurzyć się w słynnym londyńskim lokalu. wywołał zachwyt swoich wiernych fanów.

TAYNA wydała oszałamiający remake piosenki Iriny Bilyk, zbierając fundusze dla Armed Siły Ukrainy< /i> Psia radość: nowa marka wegańskich kosmetyków dla zwierząt jest już na Ukrainie

Gwiazda została sfotografowana w weekend w Mixed Ponds w Hampstead Heath, dołącza do setek innych spoconych mieszkańców miasta, aby ochłodzić się w jego zielonych wodach, relacjonuje WomanEL, cytując źródło The Mirror.

Artysta, który jest właścicielem pobliskiej posesji, pływał po pokładzie wcześniej w kąpielówkach rzucając się do wody. Pokazano także skomplikowane tatuaże, w tym dwa ptaki na piersi i motyla na wyrzeźbionym brzuchu. Fani Harry'ego mogli również zauważyć imię „Mary” zapisane atramentem na jego prawym przedramieniu, czyli przezwisko jego zmarłej babci.

Harry Styles. Źródło: The Mirror

Temperatura wody w stawie Mixed Pond wynosiła 21 stopni, tworząc idealne warunki chłodzenia w najgorętszy dzień w roku w Anglii. Szacuje się, że kolejka do kąpieli w historycznym jeziorze w weekend trwała około 1,5 godziny, ale nie wiadomo, czy Stiles musiał stać w kolejce jak wszyscy inni, aby uzyskać dostęp do wody.

Uwaga: Harry, który W przeszłości kilkakrotnie widziano go, jak pływał na wolności, a wcześniej chwalił się swoją miłością do zajęć zwiększających poziom endorfin.

Wcześniej donoszono, że Styles potwierdził romans z Taylorem Russellem.

>
Źródło informacji

Exit mobile version