Site icon GEO Polityka

Natalya Valevskaya w kostiumie kąpielowym pozuje na basenie

Ukraińska piosenkarka Natalia Valevskaya miło zaskoczyła swoich fanów, pokazując ciepłe treści na swojej stronie na Instagramie. Artystka zorganizowała dla fanów prawdziwe wakacje, pokazując swoje wakacje w słonecznej Odessie – pisze WomanEL.

Po spędzeniu ostatnich słonecznych dni w jednym z popularnych kompleksów wypoczynkowych Natalya Valevskaya nie mogła się oprzeć i podzieliła się częścią swojego klimatyczna podróż z subskrybentami. Piosenkarka zabłysnęła przy basenie, organizując sesję zdjęciową nad morzem. Gwiazda pozowała w czarnym kostiumie kąpielowym, uzupełnionym siateczkową sukienką. Obraz ten podkreślił piękno i kobiecość artystki.

Psia radość: nowa marka wegańskich kosmetyków dla zwierząt jest już na Ukrainie Harry Styles zadziwił fanów tatuażami i absem ze stali Natalia Valevskaya w gorącej Odessie. Źródło: instagram valevska_official

Natalia jednak oczarowała swoich fanów nie tylko własnym stylem i wdziękiem. Walewska podziękowała także ukraińskim obrońcom za ich nieocenioną pracę i obronę kraju.

Dziękuję naszym obrońcom za to, że mam okazję zobaczyć nasze Morze Czarne, nasza Odessa,

powiedziała piosenkarka.

Natalia Valevskaya w gorącej Odessie. Źródło: instagram valevska_official

Reakcja sieci:

Natalia Valevskaya w gorącej Odessie. Źródło: instagram valevska_official

Performerka podkreśliła wagę roli Sił Zbrojnych Ukrainy w zapewnieniu bezpieczeństwa i możliwości korzystania przez Ukraińców z piękna ich ojczystego kraju. Natalya Valevskaya nadal wnosi radość i niezapomniane chwile w życie swoich fanów, dzieli ostatnie jasne chwile słońca i wspiera swoją rodzinną Ukrainę.

Przypominamy, że piosenkarka niedawno przyznała, że planuje powrót na scenę muzyczną i już przygotowuje nowe piosenki.

Źródło informacji

Exit mobile version