Site icon GEO Polityka

Nowy korektor Lady Gagi wywołuje zamieszanie na TikToku i Instagramie

Nawet jeśli nie miałaś okazji wypróbować uznanego podkładu Haus Labs Triclone Skin Tech Foundation, prawdopodobnie słyszałaś, jak miłośnicy makijażu wychwalają go w mediach społecznościowych — i nie bez powodu. Wielu już tego próbowało i można śmiało powiedzieć, że ten szum jest prawdziwy.

Dziś 37-letnia piosenkarka Lady Gaga i Haus Labs realizują swoją misję włączania, wydając album nowy korektor Triclone Skin Tech. Produkt dostępny jest w 31 unikalnych odcieniach, od jasnych po głębokie, które można nosić samodzielnie lub w połączeniu z wirusowym podkładem marki. Zapewnia średnie krycie, lekką formułę i długotrwałe rezultaty.

Nicole Kidman na rzecz nowej roli zdecydowała się radykalnie zmienić swój wizerunek Uciekła przed wojną i zmieniła pieluchy: ukraińska aktorka musiała pracować w domu opieki

Nowy korektor wywołał zamieszanie na TikToku i Instagramie jeszcze przed jego oficjalną premierą, a oferty przedpremierowe w aplikacji Sephora wyprzedały się w ciągu zaledwie dziewięciu godzin, pisze WomanEL.

Po opracowaniu ponad 100 różnych odcieni Haus Labs przetestowało je na ponad 400 modelach, konsumentach, przyjaciołach i członkach rodziny, aby zawęzić najbardziej wszechstronne opcje. Marka zatrudniła także zespół wizażystów, na którego czele stoi globalna dyrektor artystyczna Sarah Tanno, do pomocy przy testowaniu odcieni.

Formuła korektora na bazie wody jest nie tylko niekomedogenna i przetestowana dermatologicznie i hipoalergiczny, ale także wolny od substancji zapachowych i talku.< /p> Założycielka Haus Labs, Lady Gaga, stosuje nowy korektor. Źródło: Instagram

W formule korektora znajduje się kilka ważnych składników. Niacynamid poprawia blask, nawilża skórę i zapobiega oznakom starzenia. Kompleks kwasu hialuronowego pomaga ujędrnić i głęboko nawilżyć skórę. Wreszcie sfermentowana arnika i kompleks Bioferment 7 chronią skórę przed podrażnieniami i stresem środowiskowym. To potężna formuła, prawda?

Lady już wcześniej dała do zrozumienia, że ​​po 15 latach swojej kariery muzycznej odchodzi ze sceny.

Źródło informacji

Exit mobile version