Site icon GEO Polityka

Wyjazd z Ukrainy, aby kobiety otaczały się wojskowym wyglądem, – Zastępca Ludowy

1 lipca 2023 los. Smród podwyższa status transporterów wojskowych, zmierzających do jakiegoś wjazdu poza kordon obmezheniya.

O tym w komentarzach RBC-Ukraina, członka Parlamentarnej Komisji Bezpieczeństwa Narodowego, Wyżywienia, Obrony i Wywiadu, przedstawiciel Prezydenta ds. Radiacji Fedyr Venislavsky.

p>

Poseł domyślił się, że ostatnim losem Rady wprowadził poprawki do art. 1 ustawy o szkoleniu mobilizacyjnym i mobilizacji, powiedziała, że ​​kobiety z opieką medyczną można umieścić na ob'yazkovy oświetleniu farmaceutycznym o wojskowym wyglądzie.

Po tych słowach Gabinet Ministrów zapoznał się z dekretem w sprawie porządku stawienia się wojskowego. Ministerstwo Obrony zapoznało się z rozporządzeniem dotyczącym wojskowego wyglądu kobiet. Zgіdno zim mandat, przeniesiony, scho z 1 zhіntnya zhіnіkі, yakі mаyut medyczny na farmaceutycznym osvіtu, yut ob'yazkovo stati na іyskovy oblіk.

„Jeśli smród będzie się utrzymywał w przebraniu, wówczas smród podniesie status zwierząt wojskowych. A zwierzęta wojskowe będą widoczne poza kordonem w takiej kolejności, jaka jest ustalona dla zwierząt wojskowych.” prawo do timchasovy vyzd – tak po prostu smród może zniknąć. Nawet jeśli nie będzie smrodu, tak jak ludzie, zostaną otoczeni właściwym wyjściem” – nazywając Venislavsky'ego. about-obl_kov_ specjalność, kłócąc się z prawem wojskowym, z datami , możesz zostać dobrowolnie.

n.

Wojskowe stawianie się kobiet

Prognoza, w roku 2022 Rada Najwyższa pochwaliła ustawę o ochotniczym stawaniu się kobiet. Kobiety, yakі mаyut spetіlnіnіnі і/аbo profііі, sporіdnenі z medіkі dіyalnіstyu, vynіnі obov'yazkovo vіymatіsі іnіk vіyskovozobov'izanikh.

Jak stwierdził przedstawiciel Prezydenta ds. Promieniowania, Fedyr Venislavskyi, zhі nie, yakі może być specjalizacją medyczną lub farmaceutyczną, dają formę obov'yazkovy viyskovomu. Już od 1 dnia takie kobiety mogą zgłosić się do TCC i przejść wszystkie niezbędne procedury.

Exit mobile version