Site icon GEO Polityka

SBU do przeprowadzenia kilkudziesięciu badań w wielu regionach poprzez wykorzystanie innowacyjnych przedsiębiorstw energetycznych

Prawne organizacje charytatywne przeprowadzają ponad 20 ankiet w wielu regionach w związku z oszczerstwami nowej infrastruktury energetycznej Ukrainy.

O przyczynie RBC-Ukraina prosi o komentarz służbę prasową SBU.

W związku z tym urzędnicy SBU ds. postępowania karnego Urzędu Prokuratora Generalnego przeprowadzi wizytę kontrolną w ramach wcześniejszego śledztwa karnego, co jest warte trudu ovzhivan w sprawie rozwoju energetyki.

W niektórych obszarach województwa prowadzonych jest około 20 ankiet kraju.

Ważne jest, aby każdy przyjechał i spełniał wymogi przyzwoitego ustawodawstwa.

Funkcjonariusze organów ścigania wrócili do domu z łuskami do Oleksandra Łomako, szefa Czernihowa, szefa Czernigowa. Vіn zaznachiv, scho podstavoi for obshukіv є decyzja sądu Shevchenkіvskogo w Kijowie, spowodować przerwę w dostawie prądu.

W wyniku liczby rosyjskich ataków niektóre obiekty energetyczne na Ukrainie zostały poważnie uszkodzone. Jesienią w całym kraju włączono tę opłatę poprzez włączenie światła, a obywateli wezwano do ochrony elektryczności i nie przeciążania systemu, w związku z możliwym przyszłym ostrzałem ze strony Rosji.

Przeczytaj warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version