Site icon GEO Polityka

Sportowcy z Federacji Rosyjskiej i Białorusi mogli pobierać lekcje u mistrzów sportów wodnych

Międzynarodowa Federacja Sportów Wodnych głosowała za przyjęciem rosyjskich i białoruskich sportowców do sportów indywidualnych Magan w status neutralny.

O powodach, dla których RBC-Ukraina zwróciła się do służb prasowych Międzynarodowej Federacji Sportów Wodnych.

Powiedzieli, że decyzja została podjęta jednomyślnie: sportowcy powinni zostać dopuszczeni do udziału w zawodach w tego typu sportach, de facto oznaczone indywidualną półką. Dopuszczalne jest także wystartowanie w dyscyplinie skórnej co najmniej jednego zawodnika z Federacji Rosyjskiej i Białorusi.

„Eksperyment przeprowadzono wśród respondentów, którzy reprezentowali międzynarodową elitę juniorów, elitę świata sportu .w tym liczba aktywnych zwolenników inwazji Rosji na Ukrainę oraz liczba chorągwi i hymnów narodowych” – przejdź do aktualności.

kі międzynarodowe federacje sportowe zablokowały przed sportowcami los sportowców z Federacji Rosyjskiej. Np. w Igrzyskach Azjatyckich-2023 smród nie weźmie udziału.

A z jedzenia o losach Rosjan na Igrzyskach Olimpijskich pod Paryżem, tak jak będzie w rotacjach 2024, dosi będzie zamknięty. Narazі International Olympiyskiy komіtet vyrіshiv pozwolił rosyjskim sportowcom zmagać się pod neutralnym sztandarem i niskim rozumem, ale nadal nie ma decyzji o udziale w samej olimpiadzie.

Warunki i ważne informacje o wojnie Przeczytaj Rosję przeciwko Ukrainie w RBC -Ukraiński kanał w Telegramie.

Exit mobile version