Site icon GEO Polityka

Inspiracje smakowe: co zainspirowało brytyjskiego wydawcę do napisania książki o ukraińskich szefach kuchni

Brytyjski wydawca książek kucharskich i magazynów Peter Marshall we współpracy z Fozzy Group stworzył inspirującą książkę, w której zebrano historie i przepisy 25 najlepszych szefów kuchni na Ukrainie, mówi WomanEL.

Inspiracja smakiem. Źródło: Chef Media

Wydawnictwo Chef Media zaprezentowało wydanie dwujęzyczne – w języku ukraińskim i angielskim. Oprócz osobistych historii szefów kuchni książka zawiera proste przepisy, które możesz przygotować w domu.

Trzy nuty wolności: Pasza Garulia została twarzą nowy zapach 10 lat małżeństwa: nieoczekiwane gratulacje dla ukochanej osoby od Anastazji Prikhodko

Piotr opowiedział, jak dziewięć lat temu przyjechał na Ukrainę. Był to kraj, o którym niewiele wiedział. Wydawca był zaintrygowany tym, co można tu znaleźć. To zapoczątkowało niekończącą się podróż pełną odkryć kulinarnych.

Książka „25 najlepszych szefów kuchni Ukrainy”. Źródło: Chef Media

Marshall odwiedził niezliczone restauracje i współpracował z wieloma szefami kuchni. To było z tymi, którzy wzięli tradycyjne potrawy, wywrócili je do góry nogami i nadali im nowoczesny akcent. Jest ona stworzona dla tych, którzy naprawdę stoją na czele nowego obszaru żywnościowego w kraju.

To właśnie zainspirowało mnie do napisania książki, która gromadzi te historie i przepisy 25 najlepszych szefów kuchni Ukrainy,

zauważył Peter Marshall.

Na liście najlepszych szefów kuchni pracujących na Ukrainie znajdują się Marco Cervetti, Alexander Yourz, Vladimir Yaroslavsky, Yuriy Korzina, Yuriy Nikityuk , Yuriy Priemskiy, Olena Żabotinskaya i Yuri Kovrizhenko. Ponadto Siergiej Baszynski, Artem Blauta, Igor Bragin, Giennadij Gonczar, Witalij Guralewicz, Taras Chruszcz, Denis Komarenko, Jewgienij Korolew, Aleksiej Krakowski, Igor Kramarenko, Siergiej Matuzow, Wiaczesław Popkow, Taras Szewczenko, Wiktor Timczyszin i Aleksander Jakutow.

Dowiedz się, jak przyrządzić Benderiki z mięsem według przepisu Hectora Jimeneza-Bravo.

Źródło informacji

Exit mobile version