Ukraina głosowała za Pucharem Świata w gimnastyce sportowej

Ukraina viborola wygrywa Puchar Świata w gimnastyce sportowej, scho triva є turecki Mersin.

O wiadomości przesłanej przez RBC-Ukraina na kanał Telegram Narodowego Komitetu Olimpijskiego Ukrainy.

Pierwsze miejsce w mieście i samo w sobie – „sreblo”, przywiezione przez Ukraińca Mistrz olimpijski Oleg Wierniajew. Na swoich pierwszych międzynarodowych kamieniach milowych, po przełomie w wielkim sporcie, 29. zawodnik, lądując w innym miejscu, ma prawo do jazdy konnej.

Po uzyskaniu końcowej noty 14,800 za kombinację spasowanych 6,5, vyhovanets Gennadii Sartinsky'ego oddał niejednego supermana – dostojnego wicemistrza świata na koniach Ahmada Abu Al-Sudu z Jordanii (15,550).

< p>

Po raz kolejny Wierniajew miał rację, dodając do swojej kolekcji „złoto” na akcesorium koronnym, wygrywając w finale kombinację o 15 000 i 0,250 punktu. Tym wynikiem pokonałem srebrnego medalistę, kolegę z drużyny Nazara Chepurnego.

W tym samym czasie najlepsza na prawicy na środkowych słupkach środkowych kobiet została Ukrainka Anna Lashchevska, która zdobyła zasłużony złoty medal. Po poświęceniu zwycięstwa na belkach Lashchevska również została najlepsza na pokładzie.

Nazar Chepurniy swoim czarnym do „sreeble” na równoległych belkach dodał medal najwyższej katunki za wsparcie fryzury (14,900), przewyższając o 0,450 Wołodara „brąz”, który zdobył jeszcze jeden Ukrainiec Igor Radiwiłow. Do innego brązowego miasta nasza gimnastyczka odebrała prawa do medali

Również reprezentacja Ukrainy zakończyła zwycięstwo z 8 medalami, a wśród nich:

Nie bez powodu wczoraj 2 dni chorobowe ukraiński lekkoatleta Yaroslava Maguchikh pomyślnie ukończyła swój pierwszy start jako mistrzyni świata. Z najlepszym wynikiem specjalnym sezonu wygrała etap Diamentowej Ligi i do końca sezonu zdobyła Superfinał sezonu.

Przeczytaj regulamin i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą na kanał RBC-Ukraina w Telegramie.