Site icon GEO Polityka

Jak żona Vinnika wygląda bez makijażu

Niedawno WomanEL poinformowała, że ​​50-letni ukraiński piosenkarz Oleg Vinnik oficjalnie potwierdził, że jest żonaty ze swoją wokalistką wspierającą Tayuną. Fani Vinnika od dawna podejrzewają jego romantyczny związek z piosenkarzem, ale wykonawca starannie ukrywa swoje życie osobiste.

Od początku wojny na pełną skalę Tayune przestał pojawiać się w sieciach społecznościowych. Ale pewnego dnia szefowa fanklubu Olega Vinnika, Valeria Baron, z którą artysta i jego zespół utrzymują kontakt, udostępniła na Facebooku zdjęcie ze swoją ukochaną artystką, która była zupełnie bez makijażu. Dodatkowo subskrybenci zauważyli, że Tayuna na zdjęciu była smutna.

Ulewa na pustyni: 70 000 uczestników Burning Man stało się zakładnikami złej pogody Niesamowita przemiana: Hayden Panettiere stworzył odważny obraz

„Smutnych oczu nie da się ukryć śmiechem”. Wspomnienia lata. Szczęśliwa chwila. Dzień Niepodległości Ukrainy w Berlinie. Mam ważne sprawy do załatwienia i takie miłe spotkanie

napisała Valeria Baron.

Valeria Baron. Źródło: Facebook

Szef fanklubu dodał również, że Oleg Anatolijewicz pracuje, ale przekazuje wszystkim swoim bliskim wdzięczność za gratulacje.

Przypomnijmy, że niedawno w sieci pojawił się Oleg Vinnik i zaskoczony nowym postem na Instagramie.

Źródło informacji

Exit mobile version