Site icon GEO Polityka

Pod Kijowem dzieci opuściły sześć przedszkoli: trwa dochodzenie

W tym roku do przedszkoli obwodu kijowskiego poszło 20 dzieci. Spalah ymovirno povyazaniya z katering Company, jaka zaspechachuval hipoteczna żywność żywnościowa.

O powodzie RBC-Ukraina z posilannya w sprawie utworzenia państwowego „Kijowskiego Regionalnego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom Ministerstwa Zdrowia Ukrainy”

„W obwodzie kijowskim w sześciu prywatnych przedszkolach w obwodach buczańskim i fastiwskim zarejestrowano w związku z firmą szpitale z ostrymi infekcjami jelitowymi, które zapewniały hipotekę na żywność” – napisali w instalację.

Na їх danimi, obóz na 1 wiosnę, zarejestrowano 18 południowych dzieci w wieku od 2 do 6 lat, przez 30 dni przyjmowano produkty spożywcze, dostarczane do ogrodów przez firmę cateringową.dzieci, w tym 1 dziecko na oddziale intensywnej terapii.< /p> Szczegółowe dochodzenie

Fachowce Departamentu Instytucji „Kijów OCCPH MOZ” szczegółowe badanie epidemiologiczne dotyczące sposobu zainstalowania infekcji gerelowej i lokalizacji spalacza.

W instalacji znajdują się wyjaśnił, jaką jednocześnie należy przeprowadzić wentylację laboratoryjną, jak_ ukierunkowaną na ujawnienie się choroby.

Zapobieganie infekcjom jelitowym

Infekcje jelitowe mogą być wywoływane przez niebezpieczne osoby w wyniku rozwoju powikłań, zwłaszcza u dzieci. Aby uchronić się przed infekcjami jelitowymi należy przestrzegać następujących zasad:

Gdy pojawią się pierwsze objawy infekcji jelitowej, nie wpadaj w samouwielbienie – idź prosto do lekarza .

Przypuszczam, że 11 osób z wcześniejszą diagnozą „infekcji jelitowej hostry” i „infekcji bakteryjnej jelit” zostało skonsumowanych w czernicy we Lwowie. Część osób o różnych porach jadła w jednej kawiarni, a część – przyzwyczaiła się do godzinnego bankietu w jednej z lwowskich restauracji.

Warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą, przeczytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version