Na Igrzyska Azjatyckie-2023 nie wpuszczono sportowców z Federacji Rosyjskiej i Białorusi

MKOl pochwalił rozwiązanie Kіntseve za występy sportowców z Rosji i Białorusi na Mistrzostwach Azji Gry-202 3. Dlaczego sportowcy nie biorą udziału w magii?

RBC-Ukraina informuje o wysiłkach The Indian Express.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) i Olimpijska Rada Azji (OCA) To poinformowano, że sportowcy z Rosji i Białorusi nie zostaną dopuszczeni do udziału w Igrzyskach Azjatyckich, które zostaną ogłoszone 23 kwietnia.

Decyzja, która została dodana do OCA bez wyjaśnienia, została zaakceptowana przez MKOl, który z własnej woli stwierdza, że ​​Pomysł jest „niemożliwy ze względów technicznych”.

W kolbie limonki MKOl powiedział, że na Igrzyskach Azjatyckich mogą rywalizować sportowcy z Rosji i Białorusi. Do udziału w zawodach Mayzha zostało dopuszczonych 500 sportowców z Mali.

Rosjanie planowali zakwalifikować się do Olimpiady-2024 na Igrzyskach Azjatyckich.

ї przeciwko Ukrainie niskie międzynarodowe federacje sportowe zablokowały los sportowców z Federacja Rosyjska w zmagannyah. Protegowani federacji, która pozwoliła na los Rosjan, pójdą na wojnę.

Będziemy nadal ogłaszać losy Rosjan na Igrzyskach Olimpijskich pod Paryżem, które odbędą się w 2024 roku. Narazі International Olympiyskiy komіtet vyrіshiv pozwolił rosyjskim sportowcom zmagać się pod neutralnym sztandarem i niskim rozumem, ale nadal nie ma decyzji o udziale w samej olimpiadzie.

Warunki i ważne informacje o wojnie Przeczytaj Rosję przeciwko Ukrainie w RBC -Ukraiński kanał w Telegramie.

Exit mobile version