Site icon GEO Polityka

ZSU potwierdza katastrofę samolotu na Donbasie: rozbiły się dwa ukraińskie Mi-8

Dwa ukraińskie śmigłowce Mi-8 rozbiły się w pobliżu obwodu donieckiego w przeddzień misji bojowej . W przyszłości około 6 zakrętów, ale informacje będą wymagały wyjaśnienia.

O tym w komentarzach RBC-Ukraina, powiedział szef służby prasowej ugrupowania Chidnoj, Wijsk ZSU Illya Yevlash.

Innymi słowy, w pobliżu obwodu kramatorskiego wydarzyła się tragedia, ale przecież nic nie było widać. Wtorek, є іinformatsija, że ​​o tej samej godzinie przyleciał do lądowania rosyjski samolot Su-35 Zletіv i ukraińskie helikoptery. Tse zdіysnyuєtsya, aby zabezpieczyć się przed immovirnogo razhennja.

“Więc faktycznie doszło do katastrofy lotniczej z udziałem dwóch śmigłowców Mi-8. Na polu bitwy unosił się smród. Przy Tsomo VIN, dostojnym – Danke Kilo Kilkobyklikh, należało to dopracować. >

Po dodaniu, oni zainstaluje kilka kolejnych detali i dostarczy ten, który sam stał się przyczyną katastrofy lotniczej.

“Komisja natychmiast zaczyna działać. p>Prehistoria

Załóżmy, wczoraj w ZMI pojawiła się informacja o tym, że w obwodzie donieckim spadły dwa ukraińskie helikoptery, a ich załogi zginęły.

Mówiono o śmigłowcach Mі-8 w obwodach kramatorskich obwodu donieckiego. Doniesiono, że sprzęt litalny był w ruinie, a na różnych ziemiach znaleziono ciała sześciu martwych żołnierzy.

W ZMI napisano, że tragedia rozpoczęła się w godzinie zakończenia pola bitwy, a nazwiska osób otaczających śmierć nie zostaną wypowiedziane ze względu na bezpieczeństwo.

W ten sposób media dowiedziały się, że Państwowe Biuro Śledcze nie jest zaangażowane w śledztwa, a przed ERDR złożono hołd za oznaki przestępstwa, przenosząc artykuł 416 Kodeksu cywilnego Ukrainy „Naruszenie zasad policji lub inne gotowanie przed nimi”.

To nie pierwsza katastrofa lotnicza przez resztę godziny

Wybacz mi, że przed chwilą, na 25. sierpie w pobliżu obwodu żytomierskiego, dwa pierwsze samoloty bojowe L-39 uderzyły w ziemię. W wyniku czego zginęło trzech ukraińskich pilotów, środkowy pilot Andrij Pilszczikow z zawołaniem „Sok”. Naruszenie zasad polityki lub przygotowanie przed nimi.

Przy najlepszych staraniach możemy oszacować, że dochodzenie może potrwać do następnego dnia.

Jeśli chodzi o resztę pieniędzy, w toku dochodzenia ujawniono także rozszyfrowanie czarnych ekranów dwóch samolotów bojowych.

Przeczytaj treść warunki i ważne informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version