Site icon GEO Polityka

Rosjanie ponownie zablokowali drogę posterigachom MAEA do Zaporoskiego AES (wideo)

Na Zaporoże AES przeprowadzono rotację MISIA MAGA, tak aby naśladować obóz bezpieczeństwa w głowach ah rosyjska agresja na Ukrainie.

Oleksandr Tarnavskiy, dowódca Zgrupowania Operacyjno-Strategicznego Grupy Wojskowej Tawriya, pochwalił RBC-Ukraina za wysyłanie wiadomości na kanał Telegram.

Aby to w skrócie, tym razem ukraińscy saperzy pokazali także wróżbitom drogę MAGATE. Smród natychmiast ich wysłał.

„Saperzy z magazynu zaopatrzenia, którzy pracują na prostej zaporoskiej, wysłali na trasę misji 5 rosyjskich prototypowych min” – pisze Tarnawski.

< p>Sytuacja w ZAES

Załóżmy, że wcześniej szef GUR Kiriło Budanow powiedział, że ZAES zastąpili Rosjanie. Zocrema, smród spowodował wibrator na chłodnicach jednostek napędowych. Również prezydent Wołodymyr Zełenski wyprzedził fakt, że Rosjanie mogą przeprowadzić atak terrorystyczny na zalaną promieniowaniem fabrykę wapna ї 26 i 27. Smród unosił się także nad miniaturami na terenie WEA.

Z jakiego powodu MAEA stwierdziła wcześniej, że smród kojarzył się z prototypowymi minisami na terenie WEA. Minister Energii Ukrainy Herman Gałuszczenko ma świadomość, że zainstalowane minisy mogą w pewnym momencie wibrować.

Istotne jest również to, że okupanci przenieśli czwarty i piąty blok napędowy ZAES do „gorącego zupina” obozu.

< p>Warunki i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale Telegram RBC-Ukraine.

Exit mobile version