Site icon GEO Polityka

Obca moda: IMG zawarło umowę z wirtualnym influencerem

WomanEL donosi, że jedna z głównych międzynarodowych agencji modelek IMG podpisała umowę z wirtualnym „obcym influencerem” o imieniu Zlu. Niekonwencjonalny manekin stał się nową twarzą firm modowych.

Zlu. Źródło: wwd.com

IMG Models pragnie umocnić swoją pozycję w szybko zmieniającej się przestrzeni cyfrowej, w której coraz większą popularność zyskują obrazy generowane przez sztuczną inteligencję. Przedstawiciele agencji poinformowali, że zawarli umowę z influencerem Zlu, mając na uwadze szerokie zainteresowanie jego filmami na platformach społecznościowych. Należy zauważyć, że twórcy treści nie ograniczają się do imitowania standardowych treści społecznościowych, ale aktywnie wykorzystują rzeczywistość rozszerzoną i inne modne zaawansowane techniki cyfrowe.

Nie mogę w to uwierzyć: KOLA wystąpiła w reklamie McDonald’s Tina Karol odmówiła wsparcia wojska na linii frontu wersja=”14″ style=”background:#FFF;border:0;border-radius:3px;margin: 1px;max-width:540px;min-width:326px; padding:0;width:99,375%;width: -webkit-calc(100% – 2px);width:calc(100% – 2px)”> Spójrz na ten post na Instagramie

Dodatek, rozszerzenia Zlu (@iam_zlu)

Nawiasem mówiąc, wirtualny manekin został stworzony przez francuskiego projektanta Iliana Gazouta w kwietniu 2022 roku. Model sieciowy jest niebieski i wygląda jak bohater filmu Avatar.

Przypomnijmy, że kosmita Zlu współpracował już wcześniej z takimi markami jak Karl Lagerfeld, Swarovski i Fila, pisze WWD.

Poinformowaliśmy również, że Eva Herzigova została pierwszą supermodelką, która miała własny cyfrowy awatar.

Źródło informacji

Exit mobile version