Site icon GEO Polityka

Kuliba ostro przeszedł przez krytyków kontrofensywy ZSU: raju zamknij się

Krytycy żadnej „permisywnej” kontrofensywy ZSU mogą się zamknąć, wyjść na front i spróbować out ilniti chce jeden centymetr kwadratowy.

Mówi Ministrowi Spraw Zagranicznych Ukrainy Dmytro Kulebowi w hiszpańskim mieście Toledo, korespondent raportów RBC-Ukraina.

którzy się poświęcają. ich życie dzisiaj, popychając do przodu i wypychając kilometr ukraińskiej ziemi dalej” – powiedział na odprawie po nieformalnych spotkaniach ministrów spraw zagranicznych KE.

w oparciu o krytykę rosnącego tempa rozwoju Ukraińska kontrofensywa Kuleba stwierdza: „Zamknę usta wszystkim krytykom, przyjadę na Ukrainę i spróbuję sam zrobić jeden centymetr kwadratowy”. Od tej godziny wezwano około dziesięciu osad. W pozostałe dni kupiono ważne Harvest i Robotine. W jakich okolicznościach siły obrony Ukrainy ześlizgnęły się w głąb obrony wroga na prostej Melitopola.

Minister Spraw Zagranicznych Dmytro Kuleba rozpoviv, że wezwanie Robotinoja stało się możliwe uruchomić jedną grupę sił obronnych ZSU, która powstała z 31 walk. Smród 18. roku uniósł małe pola.

Więcej o taktownym znaczeniu Robotin i o tym, jak na odległość może rozwinąć się kontratak, przeczytaj materiały RBC-Ukraina.

Exit mobile version