Switolina od łatwego zwycięstwa rozpoczęła od US Open-2023

/> ogorіchnogo mistrzostwa USA w tenisie.

Raportowanie RBC-Ukraina na temat nadzieja na wynik meczu.

US Open, 1. runda, kobiety

Switolina – Fridsam – 2:0 (6:3, 6:1)

< p>

Ukrainiec przez cały rok próbował zdobyć supergirl w dwóch setach. W pierwszym meczu niemiecka tenisistka dorównała Switolinie dopiero w debiucie. Że już w piątym gemie Fridzam widział grę po serwisie własnym.

Dzięki strategicznemu pervago ukraiński tenisista szybko zdobył jeden punkt przed zakończeniem seta po melancholii vlasnu. Za rahunkę 5:3 dostawa Switoliny trafiła do nimkeni. Vaughn objął prowadzenie 40:0, ale utytułowany Ukrainiec zwyciężył i po raz pierwszy zdobył seta.

Więcej dalej. Svіtolіna rozpochala kolejna impreza z pięcioma rozegranymi grami. Przy takiej przewadze aktywów pierwsza rakieta Ukrainy pozwoliła sobie na relaks. Fridzam namoczył rahunok, na co ta wielka Ukrainka jej nie pozwoliła. Svіtolіna spotkała się w secie, wykonała serwis „poniżej zera” i zamknęła partię, partię i mecz.

Atakująca liczba superdziewczyn tenisistki będzie miała szansę przeciwstawić się neutralnej Rosjance Pavlyuchenkovej i amerykańskiego Crowleya. Wasz bezpośredni pojedynek odbędzie się o północy.

Przed zapowiedzią Kalinina grała z Sorribes-Tormo z Hiszpanii w 1/64 finału US Open.

Warunki i ważne informacje o wojnie z Rosją Przeczytaj o Ukrainie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.