Site icon GEO Polityka

Gwiazda „Hannah Montana” aresztowana za pijaństwo i kradzież chipsów

Wionews donosi, że gwiazda Disneya Mitchel Musso, najbardziej znany z roli Olivera Okena w serialu telewizyjnym „Hannah Montana”, został aresztowany pod wieloma zarzutami. Jak pisze WomanEL, został zatrzymany w Rockwell w Teksasie w sobotni wieczór.

Mousso spędził noc w więzieniu po oskarżeniu go o spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, jazdę pod wpływem alkoholu i kradzież paczki chipsów.

< i class="rbi rbi-plus"> Elton John został pilnie hospitalizowany Evgenia Emerald pokazała wyjątkową sesję zdjęciową z mamą i

Według z komunikatu prasowego wynika, że ​​o godzinie 19:15 policja otrzymała zgłoszenie o zamieszkach przed hotelem przy 2600 Lakefront Trail w Rockwall w Teksasie.

Kiedy obiekt został poproszony o zapłatę za żetony, stał się obraźliwie werbalnie i wyszedł bez płacenia. W rozmowie z policją miał „objawy stanu nietrzeźwości”. i został aresztowany. Aktor został oskarżony o pijaństwo i kradzież kwoty poniżej 100 dolarów.

Funkcjonariusze skontaktowali się z osobą znajdującą się przed hotelem, którą zidentyfikowano jako Musso. Później odkryto również, że Mitchel miał kilka zaległych nakazów sądowych wydanych na jego nazwisko, między innymi za wykroczenia drogowe i niewłaściwe zachowanie.

Po spędzeniu całej nocy w więzieniu został zwolniony w niedzielę za kaucją w wysokości 1000 dolarów.

Kadr z filmu „Hannah Montana”. Źródło: Magazyn Seventeen

Niedawno doniesiono również, że syn Tiny Turner został aresztowany za posiadanie narkotyków.

Źródło informacji

Exit mobile version