Site icon GEO Polityka

Zepsuł trzy samochody: Dasha Kvitkova miała wypadek

Ukraińska blogerka Dasha Kvitkova jadąc elitarnym samochodem uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego inni doznali znacznych obrażeń. Szczegóły tego zdarzenia wywołały wiele dyskusji wśród fanów i użytkowników portali społecznościowych – pisze WomanEL.

Na swoim Instagramie blogerka, która ma milion obserwujących, opowiedziała o trudnym dniu, ale nie nie podawać żadnych konkretnych szczegółów. Następnie pojawiły się doniesienia, że ​​to ona była sprawcą wypadku w dzielnicy Solomensky w Kijowie.

Uśmiechnięty kwiatek Takashi Murakami: Hublot zaprezentował wyjątkowy zegarek Rekord kręci się: na Polu Śpiewu otwarto Muzeum Nagrań Ukraińskich Dasha Kvitkova miała wypadek. Źródło: StopCor

Według informacji Kijowskiego kanału INFO Telegram Kvitkova dopuściła się wykroczenia drogowego, jadąc na czerwonym świetle wynajętym samochodem Lexus. Doprowadziło to do kolizji z innymi samochodami – „Teslą” i „Fordem Mustangiem”.

Blogerka zabrała ten luksusowy samochód na jazdę próbną. A po wypadku próbowała uniknąć odpowiedzialności. Jej działania po wypadku spotkały się z krytyką, ponieważ próbowała ukryć szczegóły zdarzenia i usunęła komentarze fanów.

Dasha Kvitkova miał wypadek. Źródło: Kijowski Telegram Operacyjny

Wkrótce po rozprzestrzenieniu się tej informacji Kvitkova postanowiła nawiązać kontakt ze swoimi odbiorcami, dzieląc się informacją, że jest to jej pierwsza taka sytuacja. Potwierdziła, że ​​wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli, ale jedna pasażerka została ranna w ramię.

Dasha Kvitkova dostała w wypadek. Źródło: instagram.com/kvittkova

Dasha wyraziła gotowość wzięcia odpowiedzialności i wypłaty odszkodowania, jeśli zajdzie taka potrzeba. Podkreśliła też, że zawsze rozwiązuje problemy uczciwie, bez wzruszania ramionami i płacenia pieniędzy. Teraz trwa śledztwo i gwiazda jest gotowa ponieść karę, jeśli ją otrzyma.

Nawiasem mówiąc, niedawno omawialiśmy obowiązkowe punkty w związku Dashy Kvitkovej.

Źródło informacji

Exit mobile version