Site icon GEO Polityka

Odważnie i nieoczekiwanie: Kim Kardashian zmieniła swój wizerunek

Kim Kardashian i Kris Jenner znalazły się wśród gwiazd, które wzięły udział w corocznym weekendzie This Is About Humanity, a założycielka SKIMS zdecydowała się na nowy, odważny wygląd, podaje WomanEL, cytując The Mirror.

The 42- roczna gwiazda przybierała na przestrzeni lat wiele różnych stylizacji, a teraz pokazała swój zupełnie nowy wygląd.

Źle cięła fryzura? Profesjonalne porady, jak temu zaradzić Alena Omargaliewa z wyczuciem zaśpiewała hymn Ukrainy przed walką Usyka

Kim całkowicie się zmieniła, kiedy poprowadziła gwiazdę obecnego This Is About Impreza Ludzkości w Los Angeles. Kiedy weszła na czerwony dywan z krótką grzywką, wyglądała fenomenalnie.

Kardashian uczesała swoje długie czarne włosy w kucyk, a nowa grzywka okalała jej twarz. Piękność podkreśliła swoje słynne kształty, zakładając dopasowaną czarną sukienkę maxi, przewiązaną w talii skórzanym paskiem. Stylizację uzupełniła malutką torebką Chanel i masywnym złotym naszyjnikiem. Diwa telewizyjna założyła spiczaste czarne buty i minimalistyczny makijaż.

Kim otrzymała wiele komplementów za swój nowy wygląd. Jej fani i goście wydarzenia byli pod wrażeniem tej stylizacji.

Kim zadebiutowała w nowej fryzurze. Źródło: The Mirror

Kardashian przez lata stylizowała wiele różnych fryzur, a niedawno została oskarżona o „kradzież”; pojawienie się siostry Kourtney Kardashian po tym, jak odważyła się obciąć włosy i zrobić sobie boba. Ostatnio też poczuła się zawstydzona z powodu złego Photoshopa.

Źródło informacji

Exit mobile version