Site icon GEO Polityka

Żołnierze ZSU przepychani są przez największy magazyn pozycji obronnych okupantów – ISW

Siły obronne odniosły odległe, taktownie i znaczące sukcesy w zachodniej części obwodu zaporoskiego, tj. , imovirno, wystają przez najlepszą serię pozycji obronnych rosyjskich okupantów.

Analitycy powiedzieli o tym Institute of Warfare. skoye dzherel

Na nagraniu geolokalizacji opublikowanym 25 sierp, jasne jest, że Siły Obronne cofnęły się o 1,5 km do jednodniowej wycieczki piv Novoprokopivka (13 km dziennie z Orekhova).

Szef Połączonych Szefów Sztabów Stanów Zjednoczonych generał Mark Milli ogłosił 25 sierpnia, że ​​ZSU natychmiast zaatakuje ukraińską ofensywę przez główny kompleks rosyjskich linii obronnych.

26 sierpnia sierp, Reuters podał, że bezpośrednio, stwierdzając, że siły ukraińskie szanują, że przełamały najlepszą linię obrony Rosji w tym regionie i teraz mogą wystawać dalej.

Wydaje się, że ukraiński dowódca po oświadczeniu, że żołnierze ZSU pojechali na obwody, że smród natknął się dopiero z rosyjskimi „teelowymi grupami bezpieczeństwa”, a wina są klarowne, że dalszy przełom w tych rejonach będzie będzie łatwiej.

Rosyjski „korespondent wojskowy” poinformował 25 września, że ​​ZSU zaatakowały wsie znajdujące się na końcu linii obrony Werbowoje (18 km na linii frontu od Orichowa), co pozwoliło im na odpuszczenie, że wojska ukraińskie znajdowały się w pobliżu taktowny tiliv na granicach szeregu rosyjskich pozycji obronnych, jakby smród się przedarł. Przy jakiejkolwiek wiedzy należy dodać, że informacji nie można było chytrze zinterpretować, gdyż ci, którzy wypowiadają się na temat sił ukraińskich, na poziomie operacyjnym przeszli do Rosjan, znajdują się w zakresie ofensywnego cyklu przygotowań do rosyjskich pozycji obronnych, co prawda mogą być słabymi, dolnymi wysuniętymi kompleksami obrony garnizonu, ale nadal stanowią poważny problem.

Szereg pozycji obronnych, przez które wychodzą wojska ukraińskie, uformowano z małych kul małych pól i ufortyfikowano, aby w celu stłumienia takich sił rosyjskich wysłano znaczne siły, technikę tej siły.

Wiele rosyjskich pozycji obronnych, podobnie jak i jednocześnie znajdujących się przed ZSU, ymovіrno, jest zbudowane z dużego, nieprzerwanego kompleksu rowów przeciwczołgowych; przejścia przeciwpancerne „zęby smoka”; oraz dodatkowe pola minowe (za tymi skrzyżowaniami rosyjskich pozycji bojowych), co jeszcze bardziej przypomina pierwszą rosyjską linię obrony.

W Institute of Warfare szanują również fakt, że ekspansja małych pól w pobliżu okręgów serii przygotowań do pozycji obronnych tsієї nie jest rozsądna, chociaż smród można zastąpić mniejszym światem, aby dać wojsku Federacji Rosyjskiej, t on pivnіch vіd tsikh pozitsіy, mozhlivіst vіdstupâ.

„Co więcej, ISW pochwaliło ostatnio, że tej serii przygotowanych pozycji obronnych można bronić słabiej, niższe pozycje, ponieważ ukraińscy żołnierze już przełamali podczas wieczoru piwnego, choć pozostaje niejasne” – przejdź do ti.

< p>Analitycy zauważają, że te rosyjskie „linie” i pozycje obronne szczebli z ich zaawansowanymi pozycjami wojskowymi, a co ważne, w ogóle nie różnicują stref wojskowych od pozostałych rosyjskich pozycji obronnych i obrony Rosjan na liniach frontu Ukrainy.

Zatem „linie” interwencji obronnych są także wrażliwe na świadomość, że stanowisko przygotowane przez Federację Rosyjską nie jest takie samo na całym froncie ukraińskiego przemysłu obronnego i nie obejmuje pełnego personelu. Po południu dziewiątego dnia ZSU poziom dodatkowych przygotowań do pozycji obronnych okupantów jest niski, choć wojsko Federacji Rosyjskiej będzie w stanie całkowicie opanować pozycję dopiero w tym momencie, ponieważ smród mogą być dostępne w specjalnym magazynie i sprzęcie dla їх їх do formowania operacji obronnych.

Kluczowe visnovki :

Exit mobile version