Site icon GEO Polityka

Navorozhila: poczuj mistyczną moc w nowej piosence Monokate

Dziś do szerokiej dystrybucji trafia jedna z najbardziej oczekiwanych ukraińskich premier, Dowbush w reżyserii Olesia Sanina. Ekaterina Pavlenko, wokalistka zespołu Go_A, również była pod wrażeniem filmu – relacjonuje WomanEL.

W ramach swojego nowego projektu Monokate zaprezentowała mistyczny singiel „Vorozhyla” i teledysk do niego. To pełna magnetyzmu i mistycyzmu kompozycja, w której wokalistka brzmi dynamicznie, ale delikatnie.

Sergey Zhadan uratował życie słynnemu piosenkarzowi Dmitry Stupka pokazał swoją dziewczynę, która okazała się ukraińską piosenkarką Mystical moc w nowym utworze Monokate. Źródło: Instagram

Praca wideo prezentuje poszczególne klatki z filmu, w którym Ekaterina wcieliła się w epizodyczną rolę molfarki. Jej bohaterka uratowała życie małego Oleksy, odprawiając starożytny rytuał, gdy został uderzony piorunem. Również w piosence pojawiają się słowa-spiski, które molfarka wypowiada w filmie podczas ceremonii.

Autorem pomysłu klipu był reżyser montażu „Dovbush” Denis Zakharov. Artystka Maria Kerro pracowała nad wizerunkami Monokate w filmie.

Ponadto z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy Tina Karol wydała poruszającą piosenkę z Diane Warren.

Źródło informacji

Exit mobile version