Site icon GEO Polityka

Ukraina wypowiedziała trzy kolejne terytoria wraz z Rosją i SND

Rada Najwyższa Ukrainy przegłosowała jeszcze trzy przysługi dla Rosji i Związku Niepodległych Mocarstw ( SND).

RBC-Ukraina informuje o tym w związku z wysłaniem do Telegramu zastępcy ludowego Jarosława Żeleznyaka.

Z tego powodu porozumienie zostało wypowiedziane przez Gabinet Ministrów Ukrainy i rozporządzenie Federacji Rosyjskiej o readmisji, podpisane w 2012 roku przez Moskwę. „Readmіsіya” – przeniesienie praw, tak jakby zostały lub zostały przeniesione na terytorium władzy strony wzywającej z naruszeniem prawa na granice międzypaństwowe i centra informacyjno-marketingowe zajmujące się promocją towarów i usług na rynku krajowym rynki.

Ponadto chwalono, aby zadowolić Federację Ukraińską i Rosyjską w sprawie rozprzestrzeniania się chorób w Galuzji, zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób, które są spowodowane przez wirus niedoboru ludzkiego (VIL- іnfektsії).< /p>Negocjacje w sprawie przysług

Początek inwazji na Ukrainę na dużą skalę to systematyczne prace nad negocjowaniem porozumień, przysług, składanych przed Federacją Rosyjską. Część przysług potępia Rada, częściowo – Zakon Mniejszego Losu, Zakon ugruntował tę przysługę:

Wcześniej marszałek Rady Najwyższej w imieniu Rusłana Stefanczuka powiedział, że Ukrainie nie można zrywać wszystkich wcześniejszych ustaleń, aby zadowolić Rosję i Białoruś, odłamki są tak niskie, że można zostać w tyle – smród praw człowieka .

Exit mobile version