Site icon GEO Polityka

Obshuki w urzędach wojskowych i VLK: policja skonfiskowała ponad 10 000 zaświadczeń lekarskich

Policja przeprowadziła ponad 200 ankiet w pobliżu terytorialnych ośrodków poborowych i wojskowych komisji lekarskich tak . Funkcjonariusze uzyskali ponad 10 000 specjalnych zaświadczeń lekarskich.

W związku z pomocą RBC-Ukraine służbie prasowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Funkcjonariusze ustalili, że i badania społeczne wczesne prowizje , komisje viyskovo-lekarskie, vіyskkomats i koszty pobytu osib, odpowiedzialne za programy korupcyjne.

Policjanci uzyskali ponad 10 000 specjalnych zaświadczeń lekarskich, książeczek rejestracji błędów, sposobu ich zaliczania i zaliczania komisji.

MVS rażąco twierdzi, że pod nadzorem śledztwa ujawniono zakrojone na szeroką skalę programy korupcyjne, w których uczestniczyli funkcjonariusze. W wolnym czasie liczby pomogły ludziom w nagradzanym wieku wejść w dziedzinę mobilności, wydać orzeczenie o niepełnosprawności i przyjąć status Timchasowa niedopuszczalnego do służby w wojsku.

Podobnie są z obowiązkami żołnierzy i cywilów, gdyby zapadli na pseudochorobę lub odebrali pseudoinwalidztwo, przyznanoby kwalifikację prawniczą” – idź do pomocnika. Ani Wołodymyr Zełenski nie inicjujący rewizji TCC w całym kraju. Według słów głowy państwa prawicowi strażnicy ujawnili wiele złego zła.

Ponadto w pozostałych miesiącach na Ukrainie toczyło się więcej dochodzeń karnych związanych ze złem w komisariatach wojskowych.

W czwartek 17 kwietnia Wołodymyr Zełenski, potwierdzając decyzję RNBO, powierzył władzę wszystkim szefom okręgowych komitetów wojskowych. W niektórych regionach ogłoszono już procedurę wzywania szefa TCC.

Terminal i ważne informacje na temat wojny Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version