Site icon GEO Polityka

Grupa OKKO zapłaciła 6,208 miliarda UAH podatków i opłat za pierwszy kwiecień 2023 roku

Grupa OKKO za miesiąc wrzesień 2023 r. nadpłaciła 6,208 mld środków z budżetu państwa na podatek od hrywny i zbiory. Kosztem 0,41% dodatku do budżetu Ukrainy na wymagany okres.

O kosztach wsparcia RBC-Ukraina przy wsparciu firmy.

Tse mayzhe vtrychі więcej, niższa suma, jaka OKKO zapłaciła za ten sam okres Torik. Wygrana Todiego wyniosła 2,169 miliarda hrywien.

Jak dowiedzieć się o przeznaczeniu 6,208 miliarda hrywien na podatki od obowiązków operacyjnych ze względu na 1,814 miliarda hrywien od, podatek od dochodów z majątku trwałego, podatek wojskowy, opłata za ziemię , podatek od obov'yazkove państwowego ubezpieczenia emerytalnego), od podatków od import towarów – 4,395 mld hrywien іzovannogo palny аbo na 1 stację OKKO, wówczas wskaźniki na pierwszą połowę kwietnia 2023 roku przedstawiają się następująco:

„Nasza firma uparcie i celowo opowiada się za jednymi, uczciwymi i przejrzystymi, zasadami opodatkowania na rynku opłat drogowych. Zaatakowaliśmy innych, wywołując wojnę na pełną skalę. Aje tsi koshti jest niezwykle potrzebne dla naszej obronności 1 miliard hrywien Nie przestań, nadal przekazujemy darowizny, aż do samego zwycięstwa” – powiedział Nazar Kupibida, wiceprezes OKKO ds. finansów finansowych.

Krym pomoże z palmami na budowę obwodów kijowskiego i czernihowskiego , aby wesprzeć sukces elektrowni wodnej Kakhovskaya, bezzwłocznie zbudować 4 pierwotne złoża na Ki їvschinі, pіdtrimku na pierwszej linii stacji benzynowych Viysk. Z bezpłatną kawą i hot dogami firma wspólnie z „ Fundusz „Wróć żywy” w ramach inicjatywy „Oko za oko” zgromadził 325 mln hrywien na zakup 25 bezzałogowych kompleksów rozwojowych „SHARK” dla ZSU.

19 z 25 kompleksów jest już na linii frontu. Projekt Nini trivaє – „Ozbroїmo TrO po zęby”, którego meta – zgromadzić 400 milionów hrywien na budowę brygad obrony terytorialnej. Na tegoroczny obóz zebrano 65% potrzebnej kwoty. Załóżmy, że w ramach obu projektów firma otrzymuje 1 hrywny za sprzedany litr skóry Ściąga za pomoc ZSU >Data potwierdzenia chorągiewki ukraińskiej to rok 1848, jeśli jest to pierwsza godzina narodowego odnowienia w Galicji, przewodniczący Rady Ruskiej pod Lwowem przyjął oficjalne symbole.

RBC-Ukraina wyciągnęła z materiału kilka faktów na temat sztandaru państwowego. Wiadomo, że był to pierwszy ukraiński sztandar, w którym używano barwy niebieskiej i żółtej, o szermierce radyańsk i karaniu za zwycięskie symbole narodowe.

Terminy i ważne informacje dotyczące wojny Rosji z Ukraina, czytaj na kanałach RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version