Site icon GEO Polityka

Tori Spelling trafiła do szpitala po rozwodzie z mężem

Gwiazda «Beverly Hills 90210» Tori Spelling trafiła do szpitala po rozwodzie z mężem Deanem McDermottem, donosi WomanEL.

Na Instagramie 50-letnia hollywoodzka aktorka udostępniła zdjęcie zakraplacza w jej lewej ręce i powiedziała, że ​​spędziła ostatnie cztery dni w szpitalu.

Szczęście taty: Alexander Krivoshapko pokazał rzadkie zdjęcie z córką Monica Bellucci wystąpiła w ekstrawaganckiej sesji zdjęciowej i opowiedziała o nowym związku blockquote class=”wp-block-quote”>

Czwarty dzień tutaj i bardzo tęsknię za moimi dziećmi,

napisała.

Tori dodała również, że jest wdzięczna i bardzo dumna ze swoich silnych, odważnych, wytrzymałych i dobrych dzieci, które pozostają pozytywne bez względu na to, co stanie się na jej drodze.

Nie jest jasne, dlaczego Spelling jest w szpitalu iz jakiego powodu jest leczona. Jednak jej plakietka szpitalna wskazywała, że ​​została przyjęta do szpitala 17 sierpnia.

Tori Spelling w szpitalu. Źródło: Instagram. rodzina została bez pieniędzy z powodu niekontrolowanych nawyków związanych z wydatkami, takich jak przebywanie w drogich wynajmowanych domach i zamiłowanie matki piątki do drogich zakupów.

Ich Rachunki gospodarstwa domowego wynoszą 100 000 miesięcznie. Wydatkom nie ma końca. W 2016 roku miała pokój zaśmiecony do sufitu szufladami, których nawet nie otwierała. Łazienka była wypchana ubraniami z metkami. Oprócz jej zakupów jest opieka nad zwierzętami, pobyty w szpitalach, prywatne szkoły, co tylko chcesz. Dom był jamą wypełnioną zwierzętami, takimi jak świnie, węże i fretki. To białe śmieci w środku,

mówi źródło.

Tori wcześniej ujawniła tajemniczą przyczynę choroby swoich dzieci.

Źródło informacji

Exit mobile version