Site icon GEO Polityka

Szczęście taty: Alexander Krivoshapko pokazał rzadkie zdjęcie z córką

Alexander Krivoshapko, znany ze swojej muzycznej kreatywności i błyskotliwych występów na scenie, pokazał swoją czułą stronę jako ojciec, pisze WomanEL. Ostatnio artysta aktywnie dzieli się radosnymi chwilami relaksu ze swoimi fanami ze swoją 6-letnią córką Alicją.

Na jego oficjalnym profilu na Instagramie pojawiły się wzruszające zdjęcia przedstawiające ciepłe relacje rodzinne. Na jednym z kadrów mała Alicja delektuje się lodami, siedząc w ramionach taty. Alexander uśmiecha się radośnie, patrząc na dziecko. Odpoczywają razem w przytulnym górskim miejscu, które od dawna jest popularnym miejscem rodzinnych wycieczek.

Zobacz, co Adele zrobiła z domem Sylvestra Stallone Svetlana Tarabarova zaprezentowała nową piosenkę w duet z oficerem Sił Zbrojnych Ukrainy Aleksandrem Kriwoszapko z córką. Źródło: instagram.com/alexanderkrivoshapko.

Wtedy młody ojciec opublikował kolejne zdjęcie, na którym Alicja została główną bohaterką. Niesamowity pejzaż morski otworzył się wokół dziewczyny, a jej stylowy wygląd zafascynował obserwujących.

Córka Aleksandra Kriwoszapko. Źródło: instagram.com/alexanderkrivoshapko.

Jego wyznanie miłości do córki roztopiło serca fanów, którzy aktywnie komentowali publikację. Wielu zauważyło, że Alice staje się piękna, a także zauważyło niesamowite podobieństwo dziewczyny do jej gwiezdnego ojca.

Te ciepłe chwile stały się źródłem pozytywnych emocji dla fanów Aleksandra Kriwoszapki, a także przypomniały o znaczeniu wartości rodzinnych i wspólnie spędzonym czasie z najbliższymi, zwłaszcza w czasach wojny. Nawiasem mówiąc, niedawno piosenkarz po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazał wzruszające spotkanie z córką.

Źródło informacji

Exit mobile version