Ignat Rozpoviv, z pewnymi uwagami, Ukraina może się zamknąć po F-16

żuć” przed otrimannyh vinishchevachiv F-16. Konieczne jest również przygotowanie logistyczne i infrastrukturalne, aby Rosjanom nie zabrakło samolotów na lotniskach.

RBC-Ukraina wezwał Jurija Ignata, rzecznika sił Potryanych ZSU, do

Innymi słowy, F-16 siedziały już na Ukrainie na lotnisku pod Mirgorodem w godzinie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, drużyny „czuły się dobrze”.

“Sprawdzając od razu wykonanie decyzji, w mgnieniu oka oczywiście nie uda nam się wygrać, ale budynek F-16 zmieni przekroczenie. pokazując Ignata.< /p>

Stwierdzając, że Ukraińcy zimne lądowiska wykonane są z płyt betonowych ze szwami, należy je “wygładzić”.

“Nasze służby inżynieryjne pracują nad cym. niskim workiem, można zakryć obce przedmioty, to nie jest bezpieczne, trzeba zszywać, utrzymywać szmuę w czystości” – powiedział rzecznik.

Ignat powiedział więc, że trzeba przygotować nie tylko smog, ale też logistykę i infrastrukturę, żeby Rosjanom nie zabrakło samolotów na lotniskach.

„Nauczyliśmy się dbać o ludzi i sprzęt, dostosowane do umysłu”, „dodanie wina”.

F-16 dla Ukrainy

Czasami Stany Zjednoczone chwaliły transfer samolotów F-16 na Ukrainę z Danii i Holandii. Jake'a Sullyvana, prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego, oświadczającego, że Ukraina wystartuje w powietrze po zakończeniu szkolenia pilotów. Tę ważną informację o wojnie Rosji z Ukrainą przeczytałem na kanale RBC-Ukraina w Telegram.

Exit mobile version