Site icon GEO Polityka

Chi zrostut ceny benzyny do 60 hrywien: ekspert podał prognozę na jesień

Ceny latarki za benzynę. Czasami ceny ropy rosną, benzyna może kosztować 60 hrywien za litr.

O komentarzach RBC-Ukraina, powiedział dyrektor „A-95 Consulting Group” Siergiej Kujun.

Wzrost w cenach do końca roku

Jako wyznaczyłem rzeczoznawcę, po zwrocie podatków od przedwojennych cen za 1 linię, ceny hurtowe były już naliczane oraz wzrost cen światła i podatków.

„Chociaż rozkład cen rośnie, to mentalnie wydaje się, że ceny hurtowe wzrosły o 13 hrywien w ciągu 2 miesięcy, a następnie rozkład całości o 7 hrywien. To oczywiste, że istnieje dysproporcja między stawkami. odległy wzrost tutaj o 2 -3 hrywien. Vin jest zapisany, myślę, że wino będzie sprzedawane “- mówi wino.

Kuyun przewiduje, że do końca roku benzyna będzie kosztować 57-58 hrywien za litr, a olej napędowy – blisko 56 hrywien.

Innymi słowy, dzisiaj jest dysproporcja, jeśli połowa ukraińskich merez zostanie odpracowana bez pributkiwu, to smrodu nie da się odpracować przez długi czas. „Vdpovidno, możesz trapitis, w przeciwnym razie cena wzrostu jest razdribna lub możesz spaść hurtowo” – opowieść o winie.

Lekkie ceny, a wody wewnętrzne i rolnicy nie wstrzykują, odłamki rynku od dawna są związane z cyklem sezonowym.

. Nie mieliśmy kryzysu, na pewno 15 lat zasobów”, dodając wino.

Za tymi słowami kryje się jeden czynnik kształtujący cenę na rynku lekkim, który łatwo przewidzieć.

litr, ceny vpritul zbliżyć się do nich. “Nie wiem, dlaczego rynek może w nie inwestować, ale jeśli to ma być taki poważny tydzień. Jeśli to 85 dolarów, jeśli to jeszcze dekada pieniędzy, to w zasadzie myślę, że cena będzie na tym poziomie, który osiągnie netto litów” – mówi wino.

Wzrost cen benzyny i oleju napędowego

Za 1 wapno na Ukrainie wzrosły podatki od palmy. Możliwe jest podniesienie cen benzyny o 10-12 hrywien, oleju napędowego o 8-10 hrywien, 1 hrywna za litr. Cena oleju napędowego wzrosła o 9,8% – do 48,5 UAH za litr. W tym samym czasie odpady gazowe do samochodów wzrosły o 6,8% do 23,6 UAH za litr. Na kolbie sierpa cena nadal rosła.

Exit mobile version