Site icon GEO Polityka

Wielcy darczyńcy Partii Republikańskiej USA atakują alternatywę dla Trumpa – ZMI

Przewodnik Partii Republikańskiej dla darczyńców Stany Zjednoczone próbują znaleźć alternatywę dla nadmiaru prezydenta Donalda Trump do udziału w wyborach prezydenckich 2024.

O poparciu RBC-Ukraina dla Axios.

Za kulisami gubernator Virginia Glen Youngkin i gubernator Georgii Brian Kemp wycofali te propozycje dotyczące Przyszły udział w wyścigu prezydenckim ah.

Milioner Ronald Lauder, który jest wśród darczyńców Partii Republikańskiej, może wesprzeć Yangkina, gdyż los posłańca odbierze gubernator. Najmłodszy miliarder, Thomas Peterff, na początku wiosny przekazał co najmniej 2 miliony dolarów organizacji Youngkin's Spirit of Virginia PAC. Inni wielcy republikańscy darczyńcy również wykazują zainteresowanie Youngkinem przez resztę godziny.

Wcześniej Partia Republikańska powiedziała również, że magnat medialny Rupert Murdoch prywatnie stwierdził, że Youngkin chciałby wziąć udział w niektórych wyścigach prezydenckich. Dlaczego gubernator Wirginii staje się gościem Fox News.

Pomoc przeciwko Trumpowi

Wezwanie policji w sprawie szturmu na Kapitol stało się trzecim z prawej, zepsute przeciwko Trumpowi. Tak więc 4 kwietnia wielkie jury uznało, że Trump otrzymał 130 000 dolarów od gwiazdy porno Storm Daniels. pokazał Yogo wzór „Mar-a-Lago”.

Do raportu o tym, kto powinien sądzić byłego -prezydencie Stanów Zjednoczonych i zachowaj swoje szanse w wyborach, przeczytaj materiały RBC-Ukraina.

< p>Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie .

Exit mobile version