Site icon GEO Polityka

Olya Tsibulskaya emocjonalnie zareagowała na słowa Olega Skrypki o edukacji kobiet i feminizmie

Ukraińska piosenkarka Olya Cybulska zareagowała na wypowiedź Olega Skrypki, lidera grupy Vopli Vidoplyasov, który wyraził swoją opinię na temat feminizmu. Słowa muzyka wywołały agresję u wykonawcy, pisze WomanEL. Wokalistka oburzyła się, gdy Violin przekonywała, że ​​kobiety powinny być pokorne, podobać się mężczyźnie i dbać o komfort w domu. Uderzyła ją również jego opinia o „niegrzecznych kobietach na żywo”.

Oleg Skrypka o kobietach. Źródło: youtube.com/stand_up_battle_club

Oni (Ukraińcy) są ekonomiczni, są seksowni i inteligentni, i lubią menedżerów. Domy zapewniają komfort i szacunek dla mężczyzn. Mamy coś takiego. A europejskie kobiety są feministkami. A feminizm to kobiecy egoizm. Nie ma szacunku dla mężczyzn. Na Ukrainie te „instasamy” to złe wychowanie kobiet, są po prostu źle wychowane, ale nie wszystkie. I to złe wychowanie kobiet króluje na świecie. Znowu ta „złota kobieta” jest na dole. Musisz go zdobyć i powiedzieć: „To jest Ukrainka”,

Ulubiona przekąska Kate Middleton i jej córki Charlotte Powrót do lat 90.: druga „ukraińska fala” z marki JUL powiedział Oleg Skrypka.

W odpowiedzi Olya Tsibulskaya zauważyła, że ​​u200bu200bkobiety nie urodziły się po to, by zadowolić mężczyzn. Podkreśliła, że ​​każdy dorosły ma prawo do samodzielnego decydowania o własnej drodze i roli w społeczeństwie. Wokalistka podkreśliła, że ​​feminizm nie polega na lekceważeniu mężczyzn, ale raczej na manifestacji miłości własnej i szacunku dla każdego, niezależnie od płci.

Olya Cibulska odpowiedziała Skrypce. Źródło: instagram.com/cybulskaya

Drogi Olegu Juriewiczu! Powiedziałeś, że to tutaj znajdują się te „niewłaściwe kobiety, które chcą wykopać złoto”. Więc moi rodzice położyli złoto z mojego dzieciństwa. Już jako dziecko zdawałam sobie sprawę, że jako dziewczynka, jako kobieta, urodziłam się nie tylko po to, by prowadzić dom męża i opiekować się nim. Kobieta nie jest stworzeniem do edukacji! Feminizm — tu nie chodzi o pogardę dla mężczyzn! Chodzi o miłość do siebie i szacunek do wszystkich,

Olya odpowiedziała ostro.

Tsibulskaya wezwała do tego, aby nie ustalać hierarchii według płci i zrozumieć, że każda osoba ma prawo wyboru i szacunku. Podkreśliła, jak ważne jest zrozumienie prostych i ważnych rzeczy w społeczeństwie.

Nawiasem mówiąc, Olya Tsibulskaya niedawno pokazała urocze zdjęcie z synem podczas rodzinnej wycieczki.

Źródło informacji

Exit mobile version