Site icon GEO Polityka

Ministerstwo Zdrowia zostało poproszone o dalsze prowadzenie dokumentacji dotyczącej niepełnosprawności i prawa do wynagrodzenia

dki o niepełnosprawności i prawach do zasiłku zaocznego na podstawie skierowania do Doradczej Komisji Lekarskiej im. depozyt medyczny.

Zwróć się do RBC-Ukraina o pomoc do służby prasowej Ministerstwa Zdrowia.

Domyślamy się, że będę na terytorium przez okres wojskowy W Ukraina, procedura przeprowadzania badania lekarskiego i socjalnego została uproszczona.

Ministerstwo Zdrowia musi stwierdzić, że z jakiegoś powodu Twoje dziecko nie może zostać poddane badaniu lekarskiemu przez komisję lekarsko-doradczą i skierowaniu do badania lekarsko-socjalnego (MSEK), przestrzega się kontynuacji linii drugiego spojrzenia przez całą godzinę obozu wojskowego, która jest kontynuowana przez 6 miesięcy po jego założeniu.< p>Adres i kontakt znajdziesz numer telefonu w USEC na Ukrainie za pomocą numeru infolinii Ministerstwa Zdrowia: 0 800 60 20 19.

leżeć we właściwym miejscu Ministerstwa Polityki Społecznej. Dlatego jeśli potrzebujesz jedzenia, możesz zadzwonić pod numer 15-39 lub „gorącą linię” Narodowej Służby Społecznej Ukrainy – (044) 289-87-89.

covih . W celu przywrócenia kalectwa ranny żołnierz nie musi już siedzieć w salach pod szafkami – na konsumpcję zlecenia przyjęcia chorego do czasu przekazania chorego.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą można przeczytać na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.< /p>

Exit mobile version