Site icon GEO Polityka

Jak ciężarna Alina Szamańska ze łzami czekała na ofertę od swojego byłego

Ukraińska blogerka i prezenterka Alina Szamańska ujawniła szczegóły swojego dawnego związku z byłym ukochanym showmanem Rusłanem Khanumakiem, pisze WomanEL.

Po rozwodzie gwiazda nie mogła powstrzymać swoich uczuć i postanowiła porozmawiać o trudnym okresie, który razem przeszli. Alina podkreśliła, że ​​​​na etapie początku ich romansu Rusłan od razu przyznał się do chęci posiadania dziecka. Nie spieszył się jednak ze złożeniem oficjalnej propozycji. Okazało się, że był to ważny aspekt, który prezenterka udostępniła w swoim podkaście dotyczącym związków.

Zlata Ognevich narzekała na osobę, z którą mieszka Wygląda dobrze: 20-letni Romeo Beckham został twarzą sportowej marki Alina Szamańska o stresie w oczekiwaniu na syna. Źródło: instagram.com/shamankaa

Już w drugim miesiącu ich związku Rusłan wyznał swoje uczucia. A przez następne dziewięć miesięcy już ciężarna Shamanskaya czekała na decydujący krok od swojego wybranego. Dziewczyna przechodziła trudną ciążę i denerwowała się pytaniami dotyczącymi ślubu ze strony otoczenia.

Ofertę otrzymała zaledwie dwa tygodnie przed porodem, kiedy była już w stanie zwątpienia w siebie . Alina opowiada, że ​​cały okres spędziła w ciągłym napięciu i łzach, zwłaszcza w związku z presją opinii publicznej.

stres w oczekiwaniu na syna. Źródło: instagram.com/hanumak/

Alina, aby zrobić krok w kierunku „żony”, podjęła inicjatywę i rozpoczęła poważną rozmowę z Hanumakiem. Zauważyła, że ​​ważne jest, aby otwarcie komunikować się i omawiać ważne kwestie z partnerem.

Alina Szamańska i Rusłan Khanumak poznali się w 2016 roku, a następnego lata pobrali się. Ich rodzina została uzupełniona o dziecko w ciągu miesiąca. Niedawno blogerka wraz z synem przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, szukając bezpieczeństwa w warunkach wojny na terytorium Ukrainy.

Przy okazji, ostatnio przyglądaliśmy się, jak Ilona Gwozdiewa pogratulowała mężowi z okazji jego rocznicy .

Źródło informacji

Exit mobile version