Site icon GEO Polityka

Filipińczycy uznają potencjalny konflikt między Chinami a Tajwanem za „poważny problem”

Prezydent Filipin Ferdinand Marcos Jr podpisał doktrynę bezpieczeństwa narodowego kraju. W międzyczasie istnieje pewne ryzyko, które można przypisać obecnemu konfliktowi między Chinami a Tajwanem.

Zgłoś RBC-Ukraine o wysyłaniu wiadomości do Reutera.

W dokumencie jest to „Harring strategicznie konkurencyjnych stanów stanów Kitam„ I ”Harring supernight mi z wielkimi mocami„ BILSH„BILSH„BILSH OF THE SPECJALNY LANDSHIAFT”. Bovanism również wzywa na niebiesko w tajwańskim protokole , ponieważ potencjalnie może stać się gorącym punktem w regionie” – idź do doktryny.

dla nich np. bizhentsiv, w przypadku konfliktu zbrojnego na południowej wyspie.

„Czy konflikt zbrojny w tajwańskim protokole nieuchronnie będzie na Filipinach, vrakhovuyuchi geograficzna bliskość Tajwanu do archipelagu filipińskiego i obecność ponad 150 tysięcy Filipin na Tajwanie” – przejdź do dokumentu.

Test Pozi Filipino na Tajwanie

W godzinach prezydentury Marcosa, młodego niebieskiego, Chiny stały się napięte, kraj zbliżył się do Stanów Zjednoczonych.

Więc na kolbie którego losu zasugerowano, że Japonia i Filipiny również aktywowanie obrony obronnej przeciwko Stanom Zjednoczonym w obliczu rosnącej potęgi Chin i możliwej wojny o Tajwan.

A w brzozie poinformowano, że Stany Zjednoczone i Filipiny przeprowadziły wspólne szkolenie wojskowe, przećwiczoną obronę przed potencjalną agresją na archipelag bik.

Przeczytaj warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na stronie Kanał telegramu RBC-Ukraina.

Exit mobile version