Site icon GEO Polityka

Słynny ukraiński reżyser wyjechał do Rosji: przystojny Petersburg

Ukraińska reżyserka Oksana Bayrak, znana ze swoich prorosyjskich poglądów i wypowiedzi popierających rosyjskiego dyktatora, opuściła Ukrainę, pisze WomanEL. Jej poparcie dla najeźdźców podczas inwazji na pełną skalę wywołało oburzenie ukraińskiego społeczeństwa.

Przed rozpoczęciem wojny na pełną skalę Oksana była znana z aktywnych wypowiedzi na rzecz rosyjskiego reżimu i Władimira Putina . Nawet w czasie działań wojennych i okupacji części terytorium Ukrainy reżyserka nie ustawała w deklaracjach poparcia dla napastników.
Przez cały czas Bajrak pozostawała na Ukrainie i nadal publikowała materiały oznaczone regionem odeskim.

4 trendy wnętrzarskie, które będą obowiązywały w sezonie jesiennym Mój faworyt: Igor Kaidash zaprezentował intrygującą piosenkę i klip Oksana Bayrak wybrała drogę Putina. Źródło: instagram.com/alina_dorotiuk_

Nowe dane sugerują jednak, że zdrajca uciekł już z Ukrainy i przebywa w Rosji. Jej obecność w kraju agresora potwierdza jej sieć społecznościowa, która jest obecnie zamknięta dla Ukraińców. Publikuje zdjęcia ze swoich spacerów po Petersburgu i pozuje ze słynnym putinowskim aktorem Antonem Batyriewem.

Oksana Bayrak wybrała drogę Putina. Źródło: instagram.com/alina_dorotiuk_

Peter-Leningrad. Moja miłość i podziw. Najpiękniejsze i najbardziej zrównoważone miasto we wszechświecie

, napisał reżyser.

Oksana Bayrak wybrała ścieżkę Putina. Źródło: instagram.com/alina_dorotiuk_

Przypomnijmy, że Oksana urodziła się w Symferopolu, ale studiowała i mieszkała w Kijowie. Dużo współpracowała z rosyjskimi aktorami i często odwiedzała Rosję. W 2006 roku próbowała kandydować do Rady Najwyższej z ramienia Partii Polityki Putina (później przemianowanej na Rus United). W 2014 roku Bayrak wyraziła swój negatywny stosunek do Rewolucji Godności i potępiła Euromajdan. Podczas długiej wojny na Ukrainie nigdy nie przestała popierać Putina, a nawet obwiniała Ukraińców za bieżące wydarzenia.

Nawiasem mówiąc, zdrajczyni Regina Todorenko przyznała niedawno, że marzy o przyjeździe do Odessy.

Źródło informacji

Exit mobile version