Site icon GEO Polityka

Na prawo od Firtasza: o podejrzeniu poinformowano jeszcze trzech regionalnych gazowników

O podejrzeniu funkcjonariusze poinformowali szefów Wołingazu, Kryworiżhazu i Czernigowgazu, jaka i licząc na redystrybucję czarnej palivy z systemu przesyłowego Ukrainy.

RBC-Ukraine informuje o prośbie do służby prasowej SBU.

Ważne, że SBU i BEB kontynuują śledztwo w sprawie skorumpowanych planów oligarchy sankcyjnego Dmytro Firtasza i kontrolowanego najwyższego kierownictwa

Organy ścigania udokumentowały nikczemność celów rządów Wołingazu, Kryworiżhazu i Czernigiwgazu.

Wygląda na to, że spółki te są w rzeczywistości kontrolowane przez kierownictwo TOV „Regional Gas Company” (RGK, stowarzyszone z Firtaszem), podobnie jak dziki rząd 20 lokalnych regionalnych spółek gazowniczych, które staną się 70% wszystkich gazociągi wypełnione gazem na Ukrainie. 27 ust. 5 art. 191 ust. 3 art. 209 kk (przyciąganie, wydawanie przez niego min lub zavolodinnya ze ścieżką psot w obozie usługowym). Grupa Firtasza.

Prawy Firtasz

Organy ścigania zwyciężyły zakrojony na szeroką skalę plan, który został wykorzystany przez regionalne stacje benzynowe Firtasza do kradzieży ponad 70% pieniędzy, które zostały przekazane na zakup gazu.Biło na ponad 4,2 mld hrywien.

Jeśli kwota pieniędzy jest wysoka, zgodnie z według wcześniejszych szacunków może to być ponad 18 miliardów hrywien w latach 2016-2022.

Podejrzewam Firtasza i ośmiu top-menedżerów firm zajmujących się jogą.

Dla dobra naukowców niektórych regionalnych spółek gazowniczych, odebrali gratkę z widoku trzyosobowej linii lub zmusili ich do jej przyniesienia.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z czytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version