Ukraina wygraną rozpoczęła w poprzednich eliminacjach olimpijskich w koszykówce

O nadziejach na wynik meczu opowie Wam RBC-Ukraine.

Reprezentacja Ukrainy zaznaczyła mecz zdecydowanym zwrotem akcji na początku sezonu. Podopieczni Witalija Stiepanowskiego przez 13 minut tracili ponad 10 piłek, znali swoje punkty w szwedzkim ataku i popisywali wysokimi rzutami, Oleksandr Kovlyar, który przed wielką przerwą zdobył 4 z 6 trójek.

Ale w drugiej połowie pozostałych Czwartych Bułgarów udało się wygrać w grupie: super zawodnik naszej zwycięskiej drużyny rozegrał tę agresywną partię w trzy sekundy, przyspieszając z 25 punktów do 11 za sub-bag 20 hvilin gri.< /p>

Bułgaria wygrała trzecią kwartę: wybór Ukrainy atakowanej niskim wzrostem pozwolił super zawodnikowi na zdobycie serii łatwych punktów. W ostatnim kwadransie drużyny wkroczyły na jeszcze większą przewagę i 7 punktów przewagi naszej drużyny.

W czwartej kwarcie wydawało się, że Ukraina przejmie kontrolę nad grupą, gdyby 9 punktów nie wystarczyło na 4 minuty przed końcem – 66:57. A nasza drużyna rozegrała mecz niedaleko, pozwoliła Bułgarii nie tylko dogonić nas na rahunce, ale także posunąć się do przodu – 1,3 sekundy przed końcem meczu celny rzut z dystansu trafił do Alexa Simeonova. transfer kota od Wiaczesława Pietrowa, dwa faule po wpisaniu naszego kapitana Wiaczesława Krawcowa. Nie zdając sobie sprawy z kary, doszło do dogrywki.

I tam Ukraińcy przez pięć minut pozwolili super zawodnikowi zdobyć tylko 3 punkty, a sami rozpoczęli dogrywkę z najlepszym dalekodystansowym Kovlyarem i Krutous iw worku rezerwowym Ukraina wygrał mecz +9.

Oleksandr Kovlyar został najlepszym strzelcem meczu, zdobywając 25 punktów, w tym 6 trójek.

Przed meczem słowo, wcześniej głosowała reprezentacja Ukrainy magazyn na zgrupowaniu w Rizie.

Przeczytaj regulamin i ważne informacje o rosyjskiej wojnie z Ukrainą na kanale RBC-Ukraine Telegram.