Site icon GEO Polityka

Na Ukrainie zmieniają się zasady przekraczania kordonu. NAZK przygotowuje oferty

NAZK przygotował plan wejścia z powodów mogących prowadzić do korupcji w terytorialnych centrach zestaw do kąpieli i podtrimki towarzyskie.

Według szefa NAZK, Ołeksandra Nowikowa, pochwalił RBC-Ukraina za wysłanie teletonu „Suspile Oposition” w powietrze.

“Popraw plan na rok, nie będzie wskazówek do projektu zamówienia do zatwierdzenia przez Radę Ministrów. zbierając pratsyuvatimut uczciwie “- podpisał Novikov.

Vin określając, że zasady przekraczania kordonu ulegają zmianie , a także normy dotyczące składania dokumentów do przekroczenia kordonu.

Również projekt zlecenia przelewu, który jest podstawą danych do obsługi kordonu i centrum werbunkowego, które będą być ze sobą związani i zabezpieczyć przejrzystość jak TCC, więc przebiję kordony.

„W komisariatach wojskowych jest blisko 6000 praktykujących. Deklaracja Viti i funkcje NAZK od ponownego sprawdzania deklaracji” – wyjaśnił Nowikow.

Po ogłoszeniu porozumienia, że ​​Rada Najwyższa wkrótce zatwierdzi deklarację i wszyscy który zostanie rozpoznany podczas lądowania w ośrodkach werbunkowych, przejdzie specjalne ponowne badania.

Ponowne egzaminy komisarzy wojskowych na całej Ukrainie

Po skandalu Z komisarzem wojskowym w Odessie Jewgienijem Borysowa na Ukrainie dokonano rewizji TCK i SP na dużą skalę. Za kilka godzin prezydent ogłosił pierwsze wyniki ponownego rozpatrzenia wiadomości.

Prezydent Wołodymyr Zełenski poinformował, że wykryto 112 śledztw i ogłoszono 33 podejrzenia. Również po wynikach spotkania RNBO podjęto decyzję o powołaniu wszystkich regionalnych komisarzy wojskowych.

cóż, czytaj Rosja przeciwko Ukrainie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version