Site icon GEO Polityka

O co pozywają Dasha Kvitkova i Nikita Dobrynin

Po dwóch latach małżeństwa, które wydawało się silne i niezniszczalne, gwiazdorska para Nikita Dobrynina i Dasha Kvitkova, która stała się sławna dzięki udziałowi w popularnym reality show „Kawaler”, uderzonym przez ogłoszenie rozwodu. Ich związek znalazł się w centrum kontrowersji, gdy zaczęły pojawiać się problemy. I chociaż małżonkowie już oficjalnie się rozwiedli, rozmowy o ich związku nie ustają, pisze WomanEL.

Głośny ślub tej pary odbył się dwa lata temu, po którym urodził się ich synek Leo. Ale z czasem szczęśliwa miłość przerodziła się w trudny związek i byli zmuszeni przyznać, że nie mogą przedłużyć wspólnego życia. Rozwód komplikuje obecność wspólnego majątku.

Kerry Washington przyznała, że ​​w wieku 7 lat cierpiała na ataki paniki < /i> Aktorka Diesel Show zachorowała na boreliozę po incydencie Zeznanie Dashy Kvitkovej w sprawie sprzedaży dom i podział majątku. Źródło: instagram.com/kvittkova

Dasha Kvitkova powiedziała na swoim blogu, że jest obecnie w procesie ze swoim byłym partnerem Nikitą Dobrynin. Rozwiedli się, ale jeszcze nie podzielili majątku nabytego w trakcie małżeństwa. Jedną z takich nieruchomości jest luksusowy dom w rejonie Kijowa, który wspólnie zbudowali, ale teraz zdecydowano go sprzedać. Są też inne rzeczy, w tym wspólny biznes i samochody. Przypomnijmy, że Dasha od kilku miesięcy mieszka z synem w wynajmowanym mieszkaniu w stolicy. Blogerka prawdopodobnie planuje zakup nowego domu.

Fani obu celebrytów z zainteresowaniem śledzą rozwój wydarzeń, licząc na pokojowe rozwiązanie wszystkich konfliktów. Nawiasem mówiąc, była para ostatnio spędzała czas razem z synem.

Źródło informacji

Exit mobile version