Site icon GEO Polityka

Odpowiedzieli Ostapchuk i Bush: Alyona Alyona pozuje w kostiumie kąpielowym

Ukraińska muzyk Alyona Alyona dołączyła do obecnego trendu wśród gwiazd i udostępniła swoje zdjęcie w bikini, pisze WomanEL. Artystka wzięła udział w flash mobie, który zaczął nabierać rozpędu po skandalu z innymi znanymi osobistościami. Ostatnio rozmawialiśmy bardziej szczegółowo o tym, jak Positive, Ostapchuk i Bush obrażali kobiety i wpadali w hejt.

Na jej stronie na Instagramie pojawiło się letnie zdjęcie, na którym Alyona Alyona pozuje w kostiumie kąpielowym, siedząc na trawę i delektując się arbuzem. Reperka została zainspirowana naturą i słońcem. Zwracając uwagę na swój stosunek do własnego ciała, napisała, że ​​czuje się bardzo pewnie i nie chce się krytykować. Dla artysty ważna jest idea, że ​​człowiek powinien być w harmonii ze sobą i swoim ciałem, niezależnie od myśli innych.

Słynny aktor mówił o nieuleczalnej chorobie Czyn godny pochwały: Beyoncé pomogła fanom Jak Alyona Alyona się relaksuje. Źródło: instagram.com/alyona.alyona.official

Zdecydowanie mam 9/10. Chociaż moje nogi i siki błyszczą bez włosów, mój brzuch trochę wystaje i nie pozwala tego zobaczyć.

napisała celebrytka.

Alyona Alyona zapewniła, że ​​ograniczone opinie i poglądy innych nie wpływają na indywidualny wybór i samostanowienie. Stwierdziła, że ​​tylko człowiek powinien decydować o tym, jak będzie postrzegał siebie i jakie zmiany zajdą w jego ciele.

Jak Alyona Alyona się relaksuje. Źródło: instagram.com/alyona.alyona.official

Piosenkarka wie, że kluczem do szczęścia jest miłość i samoakceptacja. Zdjęcie Alyony Alyony stało się ważnym symbolem jej postawy wobec pewności siebie i szacunku dla własnego ciała. Nawiasem mówiąc, pewnego dnia wyszło na jaw, z kim spotyka się raper.

Źródło informacji

Exit mobile version