Site icon GEO Polityka

Federacja Rosyjska zaatakowała “Szahedami”, naftobaza została zaatakowana: co wiadomo o nocnym ostrzale Ukrainy

W nocy 10. rosyjskie wojsko ponownie zaatakowało Ukrainę dronami kamikaze typu Shahed. Siły PPO zestrzeliły większość wrogich dronów, ale uderzyły też w skład ropy naftowej w obwodzie rówieńskim.

Wszystko wiadomo o nocnym ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę – czytaj poniżej w materiale RBC-Ukraina.

Obwód rówieński

Rosyjskie wojska zaatakowały obwód rówieński w poszukiwaniu dodatkowych dronów kamikaze. W wyniku ostrzału magazyn ropy został wyczerpany.

“W nocy obwód rówieński rozpoznał masowe ataki bezzałogowych statków powietrznych. Niestety magazyn ropy w Dubenshchina został zniszczony. ї OVA Vitaliy Koval.

Z tego powodu, z misją wróżbiarskiego ciosu, pracujemy nad kolejnymi komisjami w sprawie chórów sił bezpieczeństwa regionu.u zalishaєtsya w normie. Ewakuacja ludności nie ustanie.

Obwód kijowski

W hołdzie kijowskiemu OVA wróg zaatakował wczoraj w nocy obszar UAV. Trywal lęku Povіtryana w ciągu trzech lat. W regionie praktykowano PPO.

Uważa się, że okoliczności sprawy nie zostały odnotowane, cierpieli przez wiele dni. Dla wcześniejszej informacji o upadku Ulamkowa też milczy. Grupy operacyjne kontynuują prace nad wykrywaniem ewentualnych sytuacji kryzysowych.

Obwód chmielnicki

Zostaliśmy przywiezieni do OVA, dziś w nocy, w godzinie alarmu, w pobliżu obwodu chmielnickiego doszło do małe drżenie. Siły PPO były ćwiczone. Nie ma ofiar.

Robot ukraińskiej UP

:00″, – poinformowali siły obronne ZSU.

W ciągu ostatnich dziesięciu nocy rosyjscy okupanci zostali zbombardowani przez 10 szturmowych UAV Shahed-136/131.

Siły PPO zniszczyły 7 dronów wróżbiarskich.

>

Przeczytaj warunki oraz ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale Telegram RBC-Ukraine.

Exit mobile version