Site icon GEO Polityka

Oficerowi wojskowemu z jednej z dzielnic Kijowa wręczono protokół w sprawie korupcji: szczegóły

dzielnic Kijowa.

Rekomendacja RBC-Ukraine za wsparcie dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy.

Ważne jest, że właściciel gruntu naruszył moc ustawodawstwa antykorupcyjnego, aby zapobiec uregulowaniu konfliktu interesów.

Pro co się dzieje mov< /p>

Funkcjonariusze organów ścigania poinformowali, że certyfikujący jednego z regionalnych ośrodków w pobliżu miasta Kijowa Terytorialne ośrodki w rekrutacji i pomocy społecznej rozpoznał jego bliską osobę do osady w centrum.

Foto: Przekazano do protokołu (t.me/mvs_ukraine)

„Naruszywszy swoim działaniem artykuł 28 Ustawy Ukrainy „O ochronie przed korupcją”, nie wszedł w konflikt interesów” – napisz do MVS.

Grozię ci

< p>Vidpovidno do godnego ustawodawstwa za naruszenie prawa, z powodu korupcji, przeniesiono odpowiedzialność administracyjną. Tozh stosovno posadovtsya złożył protokół administracyjny dla części 1 i 2 art. 172-2 KupAP.

„Za szkody można było zapobiec, aby w regulacji konfliktu interesów nałożyć grzywnę w wysokości dwustu (3400 hrywien) do chotiriohsot (6800 hrywien) za niezgodność został przeniesiony nіmіvі vіdіv vіdіv hromаdіn”, – dodano w MVS.

Ponowne rozpatrzenie komisarzy wojskowych w całej Ukrainie

Po aresztowaniu komisarza wojskowego w Odessie Jewgena Borysowa za nielegalne pieniądze ogłoszono ponowne rozpatrzenie na dużą skalę TCC i SP na Ukrainie swag vikryli ker_vnik one

Taki duży garncarz z obwodu zaporoskiego TCK i Joint Venture zwyciężyli w organizacji „programu” poprawy sąsiedztwa osibów, a także dodatkowej pomocy do przedstawicieli lokalnej społeczności przestępczej.

Warunki są ważne livі podomlennya o wojnie Czytaj Rosja przeciwko Ukrainie na kanale Telegram RBC-Ukraina.

Exit mobile version