Site icon GEO Polityka

Uderz. Ekspert wyjaśniający taktykę Rosjan podczas ostrzału Pokrowska

Rosja między dwoma atakami rakietowymi na Pokrovską w obwodzie donieckim pokazała przerwę, abi zavdat yakomoga więcej wow przyciąga więcej ludzi. Taktyka wroga stała się taktyką wroga, to nie pierwszy raz.

O tym w komentarzach RBC-Ukraina, lider eksperta wojskowego Władysław Seleznyow.

Taktyka ataków podstępnych

Rosjanie nie po raz pierwszy przerywają ostrzał rakietowy, przeprowadzają atak rakietowy, po którym się zatrzymują, a potem zaczynamy drugi atak, wiedząc, że to szturchnięcie i ratuwalna do rozwiązania blokady” – powiedział ekspert.

< p>Tobto cya taktyka agresora lądowego skierowana jest do tych, którzy chcą wyrządzić największe szkody i wpędzić więcej Ukraińców, w tym przedstawicieli służb szpiegowskich i oszustów, wyjaśnia szpieg.

„Taktyka, którą realizuje rosyjska armia okupacyjna, to taktyka terroru rakietowego. Ponieważ smród został zabity w kwaterach mieszkalnych, de є pokojowych worków, jakby nie mogli się doczekać ukraińskich sił zbrojnych. Tak więc Federacja Rosyjska sam odwozimy do domu przedstawicieli służb poszukiwawczych i naprawczych” – głos Seleznyov.

Atak rakietowy na Pokrovsk

Zgadnijmy, wczoraj rosyjska armia ostrzeliwała centrum Pokrowska rakietami „Iskander”. W hołdzie władzom miasta pierwszy cios nastąpił około godziny 19:15, a w tym roku kolejny o 19:52. Pierwszy cios zadany jest cywilom, a drugi służbom, jakby przyszły na pole.

Kiedy akcentujesz wina, przed kolejnym ciosem ludzie robili się różowi. Ale „to było jak użądlenie ludzi i dosłownie za 10 kredytów, gdybyś nie dostał suplementów, dziedzictwo byłoby bogatsze”.

W następstwie ostrzału w mieście Poshkodzheni dziewięć pięć-pięć budynków napowietrznych, pomieszczenia mieszkalne w pobliżu sektora prywatnego, hotel, zaplecze gastronomiczne, sklepy, biura administracyjne.

Dla reszty daniny , zginęło po drugim uderzeniu na Pokrovsk 7 , a rannych 88. Większość z nich to ludność cywilna, ale także żołnierze i żołnierze. Zokrema i Andrij Omelczenko, orędownik szefa Głównego Zarządu DSNS Ukrainy, zginęli w pobliżu obwodu donieckiego.

Szczegóły o skutkach ostrzału Pokrowska, gdzie nadal spróbuj przeanalizować blokady tej publicznej żałoby – w materiałach RBC-Ukraine.

w trakcie ostrzenia < p>Warto uszanować, że wasza taktyka pod ostrzałem armii rosyjskiej zastosovuє godzina ataków na obwód charkowski.

Tak więc wczoraj najeźdźcy ostrzelali dzielnicę Kupyansky, zrzucając bomby lotnicze na pomieszczenia mieszkalne w pobliżu wsi Kruglakiwka. Ilekroć na miejscu pojawiali się buntownicy i stróże prawa, Federacja Rosyjska uderzała w ludzi amunicją kasetową.

W rezultacie 6 domów zostało zniszczonych. Zginęły 2 osoby – 45-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna, więc cztery osoby rozpoznały obrażenia i trafiły do ​​szpitala. Pomoc w pracy podjęła inna cywilizowana 57-latka.

Tak cierpiały te ciężkie hospitalizacje 2 żołnierzy DSNS – 22 i 46 lat, oraz 2 żołnierzy Policji Państwowej w 21 i 24. roku i taktyka rakietowa terroru aż do końca wojny na pełną skalę.

“Oczywiście, smród smrodu leży w tym. Powiedzmy, że zima się skończyła. Wróg, rakiety zastovyui, faktycznie zniszczył większość naszej infrastruktury energetycznej. uti i wszystkie składane

Za nimi Słowem, wróg może nadal zastosowuvaty taką taktykę terroru, odłamki zaradności.

, przedstawiciele ukraińskiej ceramiki wojskowej twierdzą, że do 100 pocisków zostanie użytych przez rosyjski przemysł obronny. Ta ważna informacja o wojna Rosji przeciwko Czytaj o Ukrainie na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version