Yermak o „formule na świat”: jesienią planowany jest szczyt na rzece dla przywódców kraju i będzie jeszcze jeden

Ukraina planuje w przyszłości utrzymać dwa światowe ja, a na jednym z nich mogą chwalić „formułę pokoju”. Inni winni w ten sam sposób Zafіksuvati Zakinchennya viii.

o godzinie Tse PID Zustychi przez czasopisma Kerivnik Urząd Prezydenta Andriyy єrmak, RBC-UKRYANA.samiti schodo “formuły dla świata” . Jeden z nich może dołączyć do przywódców mocarstw już jesienią.

Yermak wyjaśnia, że ​​można zorganizować szczyt założycielski, na którym uczestnicy będą mogli wychwalać ukraiński plan pokojowy jako podstawę, aby później mogli może zorganizować konferencję ї punktów ochrony skóry w formule na świecie.

Ponadto Kancelaria Prezydenta zachęca i vvazhayut real do zorganizowania szczytu równoprawnych przywódców mocarstw już jesienią. Zgodnie ze słowami szefa Kancelarii Prezydenta, Ukraina się rozwija, aby liczba krajów-uczestników mogła zostać zwiększona do 60 przed początkiem wzrostu. Zocrema, chcę dotrzeć do trzech kolejnych krajów afrykańskich.

ijini. W nowym maju chwalono międzynarodowy dokument.

Szczegóły wydarzenia w Dżuddzie

„Przedstawiciele 42 krajów wzięli udział w wydarzeniu ukraińskiej „formuły na rzecz pokoju”. To jest suwerenność Ukrainy. na półkach wszystkich obecnych ziem”, – przejdź do aplikacji.

Yermak wyjaśnił również, jak bogato zostały one wyartykułowane przed międzynarodowym uznaniem kordonów w 1991 roku. W ramach tych tłumaczeń nie ma innych pokojowych inicjatyw, okrim, że jak Ukraina propagowała informacje, jak rozgłaszała się nazwa ZMI o tych, na których Ukraina się znajduje W negocjacjach z Arabią Saudyjską był to dobry czas na negocjacje pokojowe z Rosją bez pomocy ob'yazkovoj w wyprowadzeniu Rosjan z terytorium.

Wstawiennik szefa OP Igora Żółkwi Pidkresliwa, że ​​stanowiskiem Ukrainy jest wprowadzenie rosyjskiego wojska i języka umysłu dla wszelkiego rodzaju pokojowych regulacji. Za tymi słowami ta sama pozycja zabrzmiała na półkach i innych uczestnikach Zusrichi w pobliżu Jeddah. A na rogach Światowego Dnia Chiny nie sprzeciwiały się takiemu stanowisku Ukrainy.

„Nie rozumiałem, gwiazdy wzięły się z tej informacji” — dodał Yermak.

„Formuła światu” w zakresie gwarancji bezpieczeństwa Ukrainy

Domyśliłem się też, że Ukraina już pracuje nad wdrożeniem formuły wobec świata iw zakresie gwarancji bezpieczeństwa. Zdaniem Yermaka pierwsze dwustronne tereny poza granicami mogą pojawić się jeszcze przed końcem świata.

Domyślamy się, że pierwszym krajem, z którym Ukraina zaczęła negocjować gwarancje bezpieczeństwa, stały się Stany Zjednoczone .

On sam w Arabii Saudyjskiej

W sezonie południowym w Arabii Saudyjskiej, który odbywał się na 5-6 sierpach, głównym tematem stała się ukraińska „recepta na świat”. The Wall Street Journal po raz pierwszy mówił o zustrіch. W tym roku informacja została potwierdzona w Kancelarii Prezydenta.

Na szczyt poproszono przedstawicieli z ponad 40 krajów, w tym z Indii, Brazylii, Indonezji, Egiptu, Meksyku i Chin.

< p>Kerivnik OP Andriy Yermak za to, że w podsumowaniach powiedział, że przywódcy różnych krajów Mali, wszystkich krajów, wykazali przestrzeganie zasad Statutu ONZ, prawa międzynarodowego oraz poszanowanie suwerenności i nienaruszalności integralności terytorialnej uprawnień.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą na kanale RBC-Ukraina w Telegramie.

Exit mobile version