Site icon GEO Polityka

ONUKA wzruszona strzałami z córeczką

Królowa współczesnej muzyki elektronicznej, solistka grupy ONUKA, Nata Zhizhchenko, zachwyciła fanów swoją ciepłą i wzruszającą historią o miłości i rodzinnym szczęściu, pisze WomanEL. Artystka zamieściła na swojej stronie serię fascynujących zdjęć wraz ze swoją nowonarodzoną córką Liną i najstarszym synem Sashą.

Na wzruszających zdjęciach można zobaczyć, jak Nata i jej rodzina spędzają czas w przytulnym rodzinnym domu w Obwód Czernihowski.

Znana aktorka umiera 13 lat po zdiagnozowaniu raka uśmiech Dzieci Nata Zhizhchenko. Źródło: instagram.com/onukaofficial

Piosenkarka nie tylko pozowała z małą dziewczynką w ramionach, ale także pokazała, jak jej najstarszy syn z wielkim zainteresowaniem komunikuje się z nowonarodzoną siostrą. Te chwile ciepła i zrozumienia sprawiają, że w jej rodzinie panuje niesamowita harmonia. Na nagraniu widać też, jak córka Naty pozuje przed kamerą w sposób modelki.

Dzieci Naty Zhizhchenko. Źródło: instagram.com/onukaofficial

I dam ci moje serce (z) lub trochę Severshchina,

piosenkarka podpisała wybór zdjęć.

Zhizhchenko. Źródło: instagram.com/onukaofficial

Małej Linie udało się również zaprzyjaźnić z domowym zwierzakiem, puszystym psem. Taka jedność i wspólne chwile przynoszą wszystkim bezgraniczną radość i uśmiech.

Dzieci Naty Zhizhchenko. Źródło: instagram.com/onukaofficial

Wspólne miłosne chwile, którymi dzieli się z fanami Nata Zhizhchenko, uderzyły ich szczerością i emocjonalnością. To kolejny dowód na to, że poprzez głośne koncerty i muzyczne szczyty performerka pozostaje zwyczajną kobietą, szczęśliwą matką i oddaną żoną, która skupia się na najcenniejszych wartościach – rodzinie i miłości.

Nawiasem mówiąc, Onuka wydał niedawno utwór poświęcony ukraińskim żołnierzom i ochotnikom.

Źródło informacji

Exit mobile version