Chi wróci na Ukrainę po deszczu: prognoza pogody

W weekend temperatura na Ukrainie wzrosła do 38 stopni. Gdy temperatura osiągnie „kolbę na kolbie”, temperatura może ponownie wzrosnąć, ale nie do rekordowych poziomów.

W komentarzach RBC-Ukraina, powiedziała prezenterka pogody z Ukrhydrometeorologicznego centrum Natalia Ptuha.< /p>

do bardziej komfortowych wartości, pogoda jest spekulacyjna, tak jak to było w weekendy” – powiedziała, dodając, że speka była wyposażona w ciepłą, ciepłą pogodę od dnia i dzień od razu.

wiatr pivnіchno-zahіdny. „Zima będzie bardziej mroźna” — powiedział Ptuha.

Ze względu na ukraińskie centrum hydrometeorologiczne, w większości regionów przewiduje się 12-17 stopni w nocy i 21-26 stopni w ciągu dnia. O zachodzie słońca będzie zimniej, a na ostatnim wyjściu cieplej – 27-32 stopnie dziennie.

Rekordowe upały i zmiana pogody

imadło, antycyklon, nie ma spadków, a nie padało, czyli ciepło masy wzrosło. Dlatego mieliśmy tak wysokie temperatury” – powiedział synoptyk.

Za tymi słowami teraz strumienie się zmieniły. Od wczoraj deski i spadek temperatury stopniowo nawiedziły terytorium Ukrainy od zachodu słońca do Kijowa, a front atmosferyczny przyniósł upadek, burze z piorunami (do 38 stopni). „Ale pogoda będzie mądrzejsza. Tutaj, 13 sierpów, może być więcej wartości temperatury” – powiedziała, dodając, że wskaźniki mogą być wyższe niż 30 stopni.

Exit mobile version