Site icon GEO Polityka

Członkowie Zakonu Pivdennoy Korea widzą Ukrainę na chybił trafił: o czym dyskutować

Delegacja Korei Pvdenny na chórze z ministrem ziemi Won Hy Ren planuje iść naprzód dać Ukrainie sierp do dyskusji niskie projekty dobrze utrzymanej infrastruktury.

Rozumowanie wysiłków RBC-Ukraina w Yonhap.

Więc okazało się, że Ministerstwo Przemysłu zorganizuje delegacja wysokiego szczebla z ramienia miasta strom, która składa się z przedstawicieli firm energetycznych i konsultingowych. Її wizyta przed terminem na przyszłość.

Korea Prywatna zaktywizowała swoje wysiłki na rzecz wsparcia Ukrainy w zakresie renowacji infrastruktury po nieplanowanej wizycie prezydenta Yoon Seok-yeola na Ukrainie w Lipn i.< /p>

Również Pivdenna Korea zdecydowała o zezwoleniu na jednoczesny wyjazd 30 biznesmenów na Ukrainę w celu realizacji potencjalnych projektów odbudowy i odnowy.

Wyraźnie widać, że przedstawiciele bogatych firm koreańskich widzą ten kraj w celu zwiększenia możliwości udziału w potencjalnych projektach odbudowy.

Wsparcie Korei Pwdennej na Ukrainie

Pomimo tego, że Korea Pwdenna jest wielkim eksporterem broni, o ile kraju obejmowała możliwość wysłania śmiercionośnej broni na Ukrainę, przeplataną nieśmiercionośną pomocą.

W przeddzień wizyty w Polsce Yun Seok Yol wraz z polskim kolegą Andrzejem Dudą przybyli z pomocą Ukrainy, a także podpisał memorandum w sprawie spivpratsy w galerii uroczystości wojskowych.

Prezydent Republiki Korei i pierwsza dama kraju 15 limonek widziano z niezapowiedzianą wizytą, zanim Kijów i Ukraina ogłosiły nowy pakiet pomocy wojskowej i humanitarnej.

Warunki i ważne informacje o wojnie Rosji z Ukrainą, czytaj na kanale RBC-Ukraina w Telegram .

Exit mobile version